شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 11:32 منتشر شده در مورخ: 1399/06/12 شناسه خبر: 1642926
قدردانی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی از هیئت‌های عزاداری؛

هیئت‌های مذهبی بیش از حد تصور و بسیار زیبا درخشیدند

هیئت‌های مذهبی بیش از حد تصور و بسیار زیبا درخشیدند
آیت‌الله عبادی گفت: بیش از همه قشرها، افرادی که دیانت و ایمان پررنگ‌تری داشتند و افرادی که مجری برنامه‌های عزاداری بودند، مقیدتر بودند که مسائل بهداشتی را رعایت کنند و هیئت‌های معظم و عزادارن، بیش از حد تصور و بسیار زیبا درخشیدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خاورستان، آیت‌الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در نشست صبح امروز با مدیرکل، معاونان و جمعی از خبرنگاران صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی گفت: از مردم کشور و استان خراسان جنوبی به دلیل این‌که با یک اشاره‌ای که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند که باید هم شیوه‌های ستاد کرونا قیاس شود و هم عزاداری باشکوه در کشور انجام شود، تشکر می‌کنم.

وی با بیان این‌که مسافرت‌های غیرضروری، هنجارشکنی است تصریح کرد: ضمان اجرای مسائل ایمانی، این‌جا خودش را نشان می‌دهد.

امام جمعه بیرجند تصریح کرد: بیش از همه قشرها، افرادی که دیانت و ایمان پررنگ‌تری داشتند و افرادی که مجری برنامه‌های عزاداری بودند، مقیدتر بودند که مسائل بهداشتی را رعایت کنند و هیئت‌های معظم و عزادارن، بیش از حد تصور و بسیار زیبا درخشیدند.

آیت‌الله عبادی افزود: این ظاهر قضیه است و باطنش نیز اینگونه است یعنی با همه شعارها و حرف‌هایی که برخی افراد می‌زنند اما آن‌هایی که پایبند به قانون، حلال و حرام و مسئولیت هستند، انسان‌های باایمان هستند که غالبا حق اجتماعی آن‌ها ضایع می‌شود و آن‌ها را به گونه‌های مختلف به حاشیه می‌زنند.

وی اظهار کرد: بسیار جای تشکر و دعا دارد و آن‌چه که مربوط به رسانه ملی و خبرنگاران است، زیبا عمل کردند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1642926
ارسال نظر
نظرات