شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 12:17 منتشر شده در مورخ: 1399/06/12 شناسه خبر: 1642996

"شاد ۲" فردا برای استفاده معلمان و دانش‌آموزان رونمایی می‌شود

"شاد ۲" فردا برای استفاده معلمان و دانش‌آموزان رونمایی می‌شود
مسئول شبکه شاد با اشاره به اینکه شاد ۲ فردا رونمایی می‌شود و دانش‌آموزان از روز اول مدرسه از آن استفاده می‌کنند، گفت:مدیریت افکار عمومی درباره شاد مهم است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید حسن الحسینی در روز دوم از سی و چهارمین اجلاس روسا و مدیران آموزش و پرورش سراسر کشور اظهار کرد: نسخه قبلی شاد مشکلاتی دارد و خانواده‌ها و معلمان گله مندی‌هایی داشتند که سعی کردیم آنها را برطرف کرده و آموزش در بستر امنی صورت گیرد. احراز هویت تمام کاربران برایمان مهم بود.

وی افزود: شبکه شاد نقش سازنده جایگزین در جریان آموزشی را در شرایط قرمز و نقش تکمیلی را در شرایط زرد و سفید ایفا می‌کند. شاد می‌خواهد دستیار علمی خانواده، دانش آموزان و معلمان باشد.

مسئول شبکه شاد با بیان اینکه بیشترین سرمایه‌گذاری برای این اپ در کشور انجام شده و قدرتمندترین اپ است که سطح امنیتی بالایی دارد و خود را در برابر حملات هکرها از خارج حفظ کرده است، گفت: نسخه جدید شاد تا میزان زیادی تعاملی شده است.

الحسینی ادامه داد: اکنون تمام دانش‌آموزان ثبت نام شده مدارس، در شبکه شاد نظم مدرسه‌ای پیدا کرده‌اند و تعلیم و تربیت همچنان با تمام ابعاد جریان دارد.

سیم کارت دانش آموزی شاد به کمک می‌آید

مسئول شبکه شاد با بیان اینکه کال سنتر با 50 پرسنل تشکیل شده است عنوان کرد: هم‌اکنون در بحث دسترسی برخی دانش آموزان به ابزار هوشمند مشکل داریم و از رؤسای آموزش و پرورش می‌خواهیم از طریق شوراهای آموزش و پرورش برای این مشکل اقدام کنند. همچنین سیم‌کارت دانش آموزی به مدد می‌آید. از سوی دیگر عدم پوشش شبکه را حتما گزارش کنید.

وی درباره ترافیک شبکه گفت: ترافیک را توزیع کردیم، آموزش ابتدایی در بعداز ظهر انجام می‌شود تا بچه‌های کوچکتر از ابزار و یاری پدر و مادر استفاده کنند.

مسئول شبکه شاد ادامه داد: اَبَرگروه تعاملی روسای آموزش و پرورش در شاد ساخته می‌شود و تمام تعاملات را رصد می‌کنیم. همچنین پیشنهادات گرفته می‌شود البته تعامل با بخش خصوصی زیر نظر اداره کل آموزش و پرورش برای ما مهم است، افکار عمومی بسیار مهم است و روسای مدارس حتما افکار عمومی را درباره شاد مدیریت کنند تا در بستر بدون التهاب کار را مدیریت کنیم.

الحسینی بیان کرد: در طول سال تحصیلی باز هم به شاد افزوده‌هایی خواهیم داشت همچنین رونمایی از شاد 2‌پنجشنبه انجام می‌شود و از روز اول مدارس از آن استفاده خواهند کرد.

انتهای پیام/ا

منبع:تسنیم

https://www.dana.ir/1642996
ارسال نظر
نظرات