شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 14:45 منتشر شده در مورخ: 1399/06/12 شناسه خبر: 1643062
فرمانده سپاه عاشورا عنوان کرد؛

بسیج ‌دانشجویی؛ تجلی‌گاه و مظهر اقتدار و آرمان‌خواهی نیروهای انقلاب

بسیج ‌دانشجویی؛ تجلی‌گاه و مظهر اقتدار و آرمان‌خواهی نیروهای انقلاب
سردار خرّم گفت: در برخی دانشگاه ها خوشبختانه مسئولین دانشگاه با دانشجویان بسیجی همراه هستند اما در برخی دیگر دست اندازهایی وجود دارد که امیدواریم این موانع نیز برطرف شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، سردار عابدین خرّم فرمانده سپاه عاشورا در مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان که صبح امروز در دانشگاه آزاد تبریز برگزار شد با اشاره به نقش و جایگاه بسیج دانشجویی اظهار داشت: بسیج دانشجویی یادگار امام و تجلی گاه و مظهر اقندار و آرمان خواهی نیروهای انقلاب اسلامی است.

وی ادامه داد: این تجلی را در دوران دفاع مقذس به وجود آمد و بعد از رحلت امام(ره)، در دوران رهبر معظم انقلاب همچنان ادامه دارد.

فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به دیدارهای مقام معظم رهبری با جوانان خاطرنشان ساخت: در طی مدیریت و زعامت رهبر انقلاب مهمترین و اصلی ترین جلسات ایشان با دانشجویان جوان بوده و حرف دل ایشان خطاب به جوانان بوده است.

سردار خرّم گفت: بنده بارها در جلسات با روسای دانشگاه های عرض کردم که ماهیت دانشگاه حضور جوانان است و در بین این جوانان، حضور افرادی که مومن، انقلابی و اهل علم باشند از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی با انتقاد از برخی مسئولین دانشگاهی تاکید داشت: در برخی از دانشگاه ها خوشبختانه مسئولین دانشگاه با دانشجویان بسیجی همراه هستند و این موضوع موجب سهولت فعالیت بسیج دانشجویی است اما در برخی دانشگاه ها دست انداز وجود دارد که امیدواریم این موانع نیز برطرف شود.

فرمانده سپاه عاشورا با تمجید از مسئول جدید بسیج دانشجویی استان ابراز داشت: آقای نوید ناصر که امروز مسئول بسیج دانشجویی خواهند شد از نفرات نخبه سپاه عاشورا است و امیدواریم روسای دانشگاه با ایشان نیز همکاری لارم را داشته باشند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1643062
ارسال نظر
نظرات