شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 09:58 منتشر شده در مورخ: 1399/06/13 شناسه خبر: 1643284
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور:

۴۰ هزار و ۴۱۱ نفر در کنکور کاردانی ثبت نام کردند

۴۰ هزار و ۴۱۱ نفر در کنکور کاردانی ثبت نام کردند
آزمون کاردانی نظام جدید و کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۹ صبح جمعه ۱۴ شهریور برگزار می ‌شوند. آمار داوطلبانی که برای شرکت در این آزمون کارت دریافت کرده اند مشخص شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۹ در ۱۶ رشته‌ امتحانی صبح جمعه ۱۴ شهریور برگزار می ‌شوند.

همچنین آزمون مقطع کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی هم در ۹ رشته امتحانی صبح جمعه ۱۴ شهریور برگزار خواهد شد.

فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت وگویی درباره آمار داوطلبانی که برای شرکت در این آزمون ها کارت دریافت کرده اند، اظهار داشت: در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۹ از ۴۶ هزار و ۶۹۷ نفر داوطلب، تعداد ۴۰ هزار و ۴۱۱ نفر ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد ۲۴ هزار و ۵۸۰ نفر کارت ورود به جلسه را دریافت کرده اند.

سخنگوی سازمان سنجش افزود: در رشته های با آزمون مقطع کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی هم ۹۱ هزار و ۸۷ نفر ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد ۶۰ هزار و ۱۰۷ نفر کارت ورود به جلسه را دریافت کرده اند.

انتهای پیام/

منبع: فارس

 

https://www.dana.ir/1643284
ارسال نظر
نظرات