شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 18:45 منتشر شده در مورخ: 1399/06/13 شناسه خبر: 1643474
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی:

حضور در بین مردم سبب وضع قوانین بهتر و واقعی تر می شود/مجلس انقلابی زمینه ساز دولت جوان انقلابی

حضور در بین مردم سبب وضع قوانین بهتر و واقعی تر می شود/مجلس انقلابی زمینه ساز دولت جوان انقلابی
هادی بیگی نژاد گفت: حضور در بین مردم و آشنایی با مشکلات و مسائل مختلف مردم سبب تصمیم گیری و وضع قوانین بهتر و واقعی تر می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ هادی بیگی نژاد نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار عصر همدان، با اشاره حضور آقای قالیباف در خوزستان اظهار کرد: ورود  مجلس شورای اسلامی به مسائل و مشکلات استان ها از مهمترین اهداف این سفر است.

وی افزود: حضور آقای قالیباف و سایر نمایندگان در استان های مختلف برای اعلام حمایت نمایندگان و مجلس از مردم آن منطقه و تحقق شعار این دوره مجلس است.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: هدف این دوره از مجلس نتیجه گرایی است و می توان حضور در اهواز و استان ها  را نشان از عزم جدی خانه ملت برای عمل گرایی و عملیاتی بودن دانست.

وی با بیان اینکه این دوره از مجلس شورای اسلامی به عنوان یک مجلس انقلابی شناخته می شود، تصریح کرد: موفقیت این دوره از مجلس می‌تواند سبب ایجاد یک دولت جوان انقلابی شود که خواست جبهه انقلاب است.

بیگی نژاد با اشاره به برخی از دلخوری های مردم از شرایط کنونی کشور تصریح کرد: حضور مسئولین در بین مردم باعث شده که از این دلخوری ها آگاه شوند.

وی افزود: حضور مسئولین در بین  مردم به عنوان یک گوش شنوا و پیگیری مشکلات آنان در حد توان باعث ایجاد رضایت و جلب اعتماد مردم می شود.

نماینده مردم ملایر با بیان مهمترین مشکلات پشت میز نشینی مسئولین تصریح کرد:  پشت میز نشینی سبب ایجاد فاصله بین مردم و مسئولین می شود و مردم فکر می کنند دنیای آنان با مسئولین متفاوت است.

وی افزود: حضور در بین مردم و شنیدن مشکلات و تلاش برای حل آنها باعث ایجاد جلب اعتماد  مردم به  مسئدولین و کشور می‌شود.

بیگی نژاد تاکید کرد: حضور در بین مردم و آشنایی با مشکلات و مسائل مختلف مردم سبب تصمیم گیری و وضع قوانین بهتر و واقعی تر می شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1643474
ارسال نظر
نظرات