شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 20:01 منتشر شده در مورخ: 1399/06/13 شناسه خبر: 1643477
نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس:

پاسگاه‌های جنگلی در نقاط حادثه خیز کوهدشت راه‌اندازی شود

پاسگاه‌های جنگلی در نقاط حادثه خیز کوهدشت راه‌اندازی شود
حجت الاسلام مبلغی گفت: پاسگاه‌های جنگلی در نقاط حادثه خیز کوهدشت به جهت حفاظت از منابع طبیعی راه‌اندازی شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیر‌ افلاک، حجت الاسلام محمد رضا مبلغی ظهر امروز در جلسه شورای اداری که به ریاست استاندار لرستان در سالن جلسات فرمانداری کوهدشت برگزار شد، اظهار داشت: کوهدشت منابع طبیعی و غنی فراوانی دارد و متاسفانه هرسال شاهد آتش‌سوزی با خسارت‌های بسیاری در این نقاط هستیم، این منابع ثروت جامعه و امانتی برای آیندگان شمار می رود.

وی افزود: راه‌اندازی پاسگاه‌های جنگلی و استخدام نیروی انسانی کافی با هدف حفاظت از منابع طبیعی و جلوگیری ازحریق، بسیار ضروری است، از پل سیمره تا انتهای رومشکان حتی یک مورد پاسگاه جنگلی نداریم با اینکه دارای پوشش جنگلی و طبیعی زیادی است.

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی، عنوان کرد: از استاندار لرستان خواستار پیگیری تامین اعتبار مناسب برای بیمارستان رازی کوهدشت برای سال ۱۴۰۰ هستیم، دانشگاه علوم پزشکی نیز در زمینه تسریع عملیات احداث این بیمارستان اهتمام بورزد.

وی با اشاره به ظرفیت مطلوب انارستان تنگ سیاب کوهدشت در سطح کشور، تصریح کرد: محصولات این منطقه این قابلیت این را دارد که به یک برند عالی و آبرومند تبدیل شود چراکه هم به لحاظ کمیت و هم به لحاظ کیفیت کم نظیر است و به عبارتی قابل مقایسه با سایر نقاط نیست.

مبلغی گفت: پس از گذشت یک دهه دانشگاه ملی کوهدشت هنوز دارای دورشته است، بایستی در این زمینه رشته های تحصیلی را افزایش داد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1643477
ارسال نظر
نظرات