شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 19:46 منتشر شده در مورخ: 1399/06/14 شناسه خبر: 1643648
نائب رئیس مجلس:

دولت باید چابک و در میدان عمل باشد /مجلس دغدغه حل مشکلات مردم را دارد

دولت باید چابک و در میدان عمل باشد /مجلس دغدغه حل مشکلات مردم را دارد
علی نیکزاد گفت: نمایندگان مردم در مجلس یازدهم نشان داده اند در میدان و کنار مردم هستند و قاطبه مجلس دغدغه مردم و کار برای حل مشکلات مردم را دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی نیکزاد در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهار داشت: نمایندگان مردم در مجلس یازدهم نشان داده اند در میدان و کنار مردم هستند و قاطبه مجلس دغدغه مردم و کار برای حل مشکلات مردم را دارند.

وی با بیان اینکه با کار عادی و روزمره جهش تولید و حفظ ارزش پول محقق نمی‌شود افزود: باید با تفکر انقلابی و مدیریتی جهادی جهش تولید را در حوزه‌های مختلف و با ۱۰ برابر کردن فعالیت‌ها محقق کرد که متاسفانه  نشانه‌ای از این سیاست در عملکرد کنونی دولت مشاهده نمی‌شود.

نائب رئیس مجلس یازدهم گفت: دولت باید از ظرفیت مجلس برای  تسهیل امور اقتصادی استفاده کند زیرا با  نظارت تلفنی و بازدید از پشت شیشه ماشین کاری از پیش نمی رود.

وی تصریح کرد: بنده به این معتقد هستم با تحقق وعده‌ها در حل مشکلات مردم، دولتی انقلابی در ادامه مجلس یازدهم تشکیل خواهد شد.

نیکزاد اظهار داشت: ما باید بتوانیم کشوری با دولت چابک داشته باشیم، هرچند همواره این موضوع شعار بوده اما امیدواریم مجلس انقلابی بتواند با یک اقدام انقلابی، بودجه سال آینده را بدون وابستگی به نفت تصویب کند.
 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1643648
ارسال نظر
نظرات