شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 19:01 منتشر شده در مورخ: 1399/06/14 شناسه خبر: 1643655

اختتامیه متفاوت برای بیستمین پرسش مهر

اختتامیه متفاوت برای بیستمین پرسش مهر
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش از اختتامیه متفاوت بیستمین پرسش مهر از طریق شبکه آموزش خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا کاظمی معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش در مدرسه تلویزیونی ایران اظهار کرد: بیستمین پرسش مهر ریاست جمهوری با اختتامیه متفاوت، امروز به پایان می‌رسد.

 
وی ادامه داد: پرسش مهر در سال 76 در روستای بنمار اردبیل آغاز شد و در سال 1380 در قالب پرسش مهر رئیس جمهور آغاز شد و به طور مرتب با عنایت ریاست جمهوری در همه دولت‌ها برگزار شد و فردا بیست و یکمین دوره پرسش مهر با به صدا در آمدن آغاز سال تحصیلی، آغاز می شود.
 
کاظمی اضافه کرد: پرسش مهر یک فرایند تکاملی داشته است و توانسته است جامعه مخاطب خیلی خوبی را جمع کند و می تواند نقش بسیار مهمی داشته باشد؛ ضمن اینکه قانونی شده و در شورای عالی آموزش و پرورش تصویب شده و دستورالعمل دارد.
 
وی افزود: دانش آموزان و خانواده ها و معلمان طبیعتا منتظر پرسش مهر هستند که سوال مهر رئیس جمهور چه خواهد بود؟ و به محض اعلام پرسش مهر، محورها اعلام و برنامه آغاز می‌شود.
 
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه امروزه برگزاری مسابقات پرسش مهر به 21 رشته گسترش پیدا کرده است، گفت: امروز تجلیل از برگزیدگان پرسش مهر از قاب شبکه آموزش برگزار می‌شود.
 
وی به ویژگی‌های پرسش مهر اشاره کرد و ادامه داد: بالاترین مقام اجرایی یک کشور، پرسش مهر را مطرح می‌کند و رؤسای جمهور هر ساله، مهم‌ترین دغدغه اجتماعی و تربیتی جامعه را مطرح می‌کنند.
https://www.dana.ir/1643655
ارسال نظر
نظرات