شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 15:29 منتشر شده در مورخ: 1399/06/15 شناسه خبر: 1643928
کرونا قربانی می گیرد؛

نخستین شهید مدافع سلامت مراغه

نخستین شهید مدافع سلامت مراغه
دکتر یوسف رهبری مدافع سلامت دانشکده علوم پزشکی مراغه امروز به علت ابتلا به ویروس کرونا آسمانی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، نخستین شهید مدافع سلامت دانشکده علوم پزشکی مراغه به علت ابتلا به ویروس کرونا دیروز در بیمارستان امیرالمؤمنین این شهرستان آسمانی شد.

اصغر تنومند رییس دانشکده علوم پزشکی مراغه در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به اینکه دکتر رهبری نخستین شهید مدافع سلامت در این شهرستان است، اظهارداشت: دکتر رهبری به عنوان نخستین شهید مدافع سلامت و متولد سال 1345 در مراغه که از رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس بود امروز بعد از تحمل رنج ابتلا به کرونا در بیمارستان امیرالمؤمنین این شهرستان آسمانی شد.

وی افزود: شهید رهبری در راه خدمت به بیماران کرونایی به شهادت رسیده و این شهید اولین مدافع سلامت در این شهرستان است.

رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه، تصریح کرد: دکتر رهبری دو بار به این بیماری مبتلا شده بود که در بار دوم به مدت یازده روز در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) بستری و با وخامت شرایط جسمی یازدهم شهریورماه به تبریز منتقل شد و امروز به دلیل ابتلا به کرونا دارفانی را وداع گفت.

علی موسوی حسینی معاون استاندار و فرماندار مراغه، اصغرتنومند رئیس دانشکده علوم پزشکی، سرهنگ پاسدار سعید رشیدی فرمانده سپاه ناحیه مراغه با صدور پیامی شهادت نخستین شهید مدافع سلامت مراغه و رزمنده دوران دفاع مقدس را به جامعه پزشکی و مردم شهید پرور مراغه تسلیت گفتند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1643928
ارسال نظر
نظرات