شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 13:09 منتشر شده در مورخ: 1399/06/16 شناسه خبر: 1644162
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان:

نشست مجازی قصه‌گویی در زنجان برگزار می‌شود

نشست مجازی قصه‌گویی در زنجان برگزار می‌شود
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان گفت: نشست مجازی قصه‌گویی با موضوع «کارگردانی قصه» امروز با حضور خانم ساغر لطفی‌نژاد، دبیر انجمن قصه‌گویی کشور در زنجان برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا نوری در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: این نشست مجازی از ساعت 13 تا 14 امروز (یک‌شنبه 16 شهریورماه) از طریق آدرس اینستاگرام ghesehgouee_zanjan پخش می‌شود.

وی با بیان اینکه این برنامه به همت انجمن قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: خانم ساغر لطفی‌نژاد، مدرس و داور قصه‌گویی، کارشناس مرکز تئاتر، نمایشنامه‌نویس، کارگردان و دبیر انجمن قصه‌گویی کشور هستند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان گفت: انجمن قصه‌گویی این کانون همزمان با ایام سوگواری حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) و شهدای کربلا ویژه‌برنامه عاشورایی با عنوان «مشق دلدادگی» را اجرا کرد.

وی با بیان اینکه این برنامه عاشورایی با استقبال خوب کاربران فضای مجازی مواجه شد، اظهار داشت: مشق دلدادگی از دوم محرم از ساعت ۱۲ ظهر با قصه‌گویی مربیان کانونی و نوجوانان هنرمند به صورت زنده از صفحه مجازی اینستاگرام انجمن پخش می‌شد.

نوری تصریح کرد: این قصه‌ها بخشی از صفحات عظیم کتاب عاشورا هستند که با قصه‌گویی مربیان کانون، روایت شد تا سهم کوچکی در ترویج فرهنگ عاشورایی داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد: توسعه فعالیت‌های دینی، معرفی وقایع بزرگ کربلا به مخاطبان کودک و نوجوان، استفاده از روش‌های خلاق در عزاداری‌ها و استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای معرفی وقایع عاشورا از اهداف برگزاری ویژه‌برنامه مشق دلدادگی بود. 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1644162
ارسال نظر
نظرات