شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 14:41 منتشر شده در مورخ: 1399/06/16 شناسه خبر: 1644355
فرمانده سپاه نینوا گلستان خبرداد؛

ساخت 31 کلاس درس توسط سپاه با مشارکت خیرین در گلستان

ساخت 31 کلاس درس توسط سپاه با مشارکت خیرین در گلستان
فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکنون 31کلاس در قالب 15مدرسه با مشارکت خیرین در گلستان ساخته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما؛ سردارعلی ملک شاهکوهی درمراسم افتتاح مدرسه روستای مرزی کرند گنبد کاووس، اظهار کرد: مدارس ما درهر نقطه ای باید به معنی واقعی کلمه محل تعلیم و تربیت فرزندان این آب و خاک باشد و درجهت ارتقاء سطح علمی نسل آینده کشور گام بردارد.

وی افزود: متاسفانه استان ما در برخی زمینه ها از مسیر پیشرفت عقب است و باید تا جایی که توان داریم برای توسعه مناطق محروم گلستان بکوشیم.

فرمانده سپاه نینوا گلستان تصریح کرد: فرزندان عزیز اگر کرند یک منطقه مرزی است و شما در کنار خود مرزبانان غیور ایران اسلامی را می بینید بدانید فردای این کشور از آن شماست و همه وظیفه داریم از میراث گرانبهای شهدا حراست کنیم.

 وی بیان کرد: بر اصل معتقدیم که خدمت به مردم عین پاسداری از انقلاب است و ان شا الله تا پایان سال پروژه های دیگری در راستای خدمت رسانی افتتاح خواهیم کرد.

ملک شاهکوهی با بیان اینکه تاکنون 31کلاس در قالب 15مدرسه با مشارکت خیرین ساخته ایم، گفت:  قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه نینوا مدرسه ای که امروز همزمان با آغاز سال تحصیلی افتتاح شده را 8 ماهه ساخته است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1644355
ارسال نظر
نظرات