شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 15:58 منتشر شده در مورخ: 1399/06/16 شناسه خبر: 1644383
تذکر نماینده مردم تبریز به وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی؛

موانع انتقال ماشین‌سازی به ایدرو برطرف شود

موانع انتقال ماشین‌سازی به ایدرو برطرف شود
بیگی گفت: ممانعت سازمان تامین اجتماعی از انتقال ماشین‌سازی به ایدرو سبب عدم تمدید کارت بازرگانی این کارخانه و اخلال در روند تولید شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، احمدعلیرضا بیگی نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در نطق میان دستور با بیان اینکه طراح سناریوهای ناصواب واگذاری‌ها که مسبب اصلی آشفتگی امروز کشت‌وصنعت مغان، هفت‌تپه، ماشین‌سازی، هپکو بوده به زندان افکنده شده است، اظهار داشت: رئیس محترم قوه قضائیه اخیرا دستور رسیدگی به پرونده وی را صادر کرده که تسریع در این موضوع مورد درخواست است.

وی ادامه داد: بیش از هشت ماه است که سازمان خصوصی سازی اعاده ماشین سازی به ایدرو را ابلاغ کرده و سرانجام ماه گذشته هیات عامل ایدرو در کارخانه ماشین سازی حاضر شد و اعمال مالکیت خود را کلید زده است.

این نماینده مجلس ادامه داد: با این وجود همچنان مدیران صندوق بازنشستگی فولاد به عنوان کاتالیزور و معلل واگذاری ظالمانه‌ی این شرکت معظم به مش قربانعلی به مدیریت غاصبانه خود ادامه میدهند و سازمان تامین اجتماعی به بهانه بدهی 30میلیارد تومانی شرکت ماشین‌سازی مانع از انتقال سهام این شرکت به سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران شده است.

بیگی با بیان اینکه هم‌اکنون آقای قره‌سید معاون محترم امور مجلس وزارت کار اعلام می‌کند که دولت در خصوص تعلیق بدهی‌های ماشین‌سازی اخیرا مصوبهای داشته است، گفت: ما از این مصوبه خبری نداریم و انتقال سهام این شرکت به این بهانه متوقف شده است. این امر سبب عدم تمدید کارت بازرگانی شرکت ماشین سازی و اخلال در روند تولید این شرکت شده است.

احمدعلیرضا بیگی در خاتمه متذکر شد: به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تذکر می‌دهم هرچه سریع‌تر موانع موجود بر سر راه انتقال مالکیت را مرتفع کند و امکان فراهم کند تا این شرکت معظم بتواند به فعالیت خود در سال جهش تولید ادامه دهد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1644383
ارسال نظر
نظرات