شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 16:01 منتشر شده در مورخ: 1399/06/16 شناسه خبر: 1644387
درجلسه شورای شهر تبریز تصویب شد؛

ساخت سریال جلالِ 2 با مشارکت دو میلیاردی شهرداری

ساخت سریال جلالِ 2 با مشارکت دو میلیاردی شهرداری
پس از کش و قوس فراوان شورای شهر تبریز با مشارکت شهرداری برای ساخت سریال جلال 2 موافقت کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، در جلسه امروز شورای شهر تبریز لایحه شهرداری مبنی بر پرداخـت مبلغ دو میلیارد تومان به منظور مشارکت با صدا و سیمای استان در تهیه و تولید سریال جلال ۲ جهت تأمین قسمتی از هزینه های آن بصورت غیر نقدی و در قالب پایدار نمودن اعتبار آن در متمم بودجه مصوب سالجاری سازمان فرهنگی شهرداری تبریز بررسی و تصویب شد.

در این رابطه شکور اکبر نژاد عضو شورای شهر تبریز با بیان اینکه هنرمندان تبریزی در این مدت از کرونا آسیب دیده‌اند اظهار داشت: هنرمندان آسیب دیده از کرونا در این سریال‌ها دیده می‌شوند و این اعتبار از محل اعتبارات خارج از شمول تامین می‌شود.

وی افزود: مخالف آمدن افراد نخبه از استان‌های دیگر به صدا و سیمای استان نیستیم اما نخبگان صدا و سیمای خودمان هم باید به پست‌های معاونت برسند.

قلیزاده عضو دیگر شورای شهر گفت: این دو میلیارد را به فعالین فرهنگی و هنرمندان در مقابل دریافت خدمات فرهنگی ارائه دهیم نه به صداوسیما.

بابایی اقدم هم با انتقاد از سریال جلال یک عنوان کرد: در جلال یک به هنرمندان استان نقش‌ها و درآمد اندکی رسید. بخش عمده برنامه‌های صداوسیما در برنامه مشارکتی تعریف و تمجید است در حالیکه شهروندان مطالبات دارند و باید از ظرفیت صداوسیما برای اعلام مطالبات مردم استفاده کنیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1644387
ارسال نظر
نظرات