شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 12:05 منتشر شده در مورخ: 1399/06/17 شناسه خبر: 1644627
دبیر کمیسیون بهداشت و درمان مجلس:

اقدام‌ مجلس یازدهم برای رفع مطالبات مردم امیدوارکننده است

اقدام‌ مجلس یازدهم برای رفع مطالبات مردم امیدوارکننده است
فاطمه محمدبیگی، دبیر کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: باید به دنبال ادارۀ کشور با نگاه توانمند به نیروها، اقتصاد داخلی و مردمی و درون گرا بوده و از فرهنگ رفاه طلبی و مدیریت پشت میزنشینی عبور کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فاطمه محمدبیگی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی صبح قزوین با اشاره به رویکرد مجلس یازدهم در پیگیری مشکلات مردم اظهار کرد: جای خوشحالی است در مجلسی به مردم خدمت می‌کنیم که رئیس آن با رویکرد جهادی و مدیریت میدانی وارد عمل شده است.


وی افزود: اطمینان داریم روند مدیریت میدانی به دلیل شناخت دقیق مشکلات و رصد میدانی آن و روبه‌رو شدن و مذاکرۀ مستقیم با سختی‌های مردم، می‌تواند امیدبخش باشد چراکه در این نوع مدیریت، انتظارات مردم رصد می‌شود و ارزیابی عملکرد صحنۀ اجرایی کشور با دقت بیشتری صورت می‌گیرد.

دبیر کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بیان کرد: در مدیریت میدانی، لایه‌های پشت پردۀ مشکلات نیز به خوبی دیده و مشاهدۀ مشکلات زمینه‌ای مسیر می‌شود، این شرایط همچنین ارائۀ راهکارهای مستقیم و عملیاتی را فراهم می‌سازد.

محمدبیگی ادامه داد: ویژگی مدیر انقلابی، فعالیت جهادی و حضور در صحنه است و این تحرک میدانی موجب می‌شود مردم نسبت به آیندۀ انقلاب امیدوارتر باشند.

وی اضافه کرد: حرکت‌های جهادی و مدیریت میدانی در مجلس در کنار بهره‎‌مندی از توانمندی و تخصص و ظرفیت‌های موجود مورد توجه جدی است، ما نیز در حوزه انتخابی قزوین، آبیک و البرز برای بررسی بیشتر مشکلات مردم بازدیدهای میدانی را در مناطق مختلف به صورت هفتگی داریم؛ چراکه بر این باوریم این حضور عاملی برای ارتباط مستقیم با مردم و حل مشکلات آنهاست.

نمایندۀ مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس مطرح کرد: مدیریت میدانی موجب می‌شود تا مطالبه‌گری به خوبی رصد شود و صدای مستضعفان بیشتر به گوش مسئولان برسد؛ همانگونه که در برابر ملت ایران مسئولیم، باید در وظیفۀ بین‌المللی خود نیز صدای تمدن و فرهنگ ایرانی -اسلامی را به گوش دنیا برسانیم.

ملت ما از مدیریت‌ سازش با کدخدا نتیجه‌ای نگرفته‌اند

محمدبیگی گفت: حرکتی که توسط رئیس مجلس و نمایندگان در مجلس یازدهم شروع شده، بسیار امیدوارکننده است و تلاش داریم زمینۀ ایجاد مجلس انقلابی، پویا و توانمند را برای مردم فراهم کنیم.

نمایندۀ مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس ادامه داد: حضور میدانی نمایندگان مجلس به نوعی مبارزۀ مستقیم با فساد است و امید است کارنامۀ مجلس یازدهم، کارنامۀ خوبی را برای مردم و انقلاب به همراه داشته باشد.

وی تصریح کرد: مردم در دورۀ آینده ریاست جمهوری به کسانی رأی خواهند داد که برای حل مشکلاتشان، حضور میدانی داشته و مشکلات آنها را همسو با مشکلات خود می‌دانند و با فساد، رانت و تبعیض مبارزه می‌کنند.

محمدبیگی اضافه کرد: قضاوت مردم، قضاوت مناسبی است و امیدواریم مردم با انتخاب مناسب خود، زمینۀ تحقق دولت انقلابی، جامعۀ انقلابی و تمدن نوین انقلاب اسلامی را فراهم کنند.

این مقام مسئول یادآور شد: در مجلس دهم کارنامۀ موفقی را مشاهده نکردیم؛ چراکه در این دوره، مجلس از راس امور فاصله گرفته بود و نقش آن، نقش تعیین کننده نبود.

محمدبیگی تصریح کرد: نمونۀ کارنامۀ ناموفق مجلس دهم را می‌توان در حوادث مختلف کشور از جمله بنزین مشاهده کرد که به واسطۀ آن، نابسامانی‌هایی در کشور ایجاد شد و مجلس نتوانست آن را مدیریت کند.

وی در ادامه گفت: شرایط اقتصادی کشور از حدود هفت سال گذشته، روبه‌روز رو به افول بود که مهم‌ترین علت آن، نگاه به خارج از کشور و بیگانه بود، معتقدیم با این نگاه نمی‌توان کشور را اداره کرد.

دبیر کمیسیون بهداشت و درمان مجلس عنوان کرد: ما به دنبال ادارۀ کشور با نگاه توانمند به نیروها، اقتصاد داخلی و مردمی و درون گرا هستیم و باید از فرهنگ رفاه طلبی و مدیریت پشت میزنشینی عبور کنیم.

محمدبیگی بیان کرد: ملت ما از مدیریت‌های پشت میزنشینی و مدیریت سازش‌ با کدخدا در حوزه‌های مختلف از جمله انرژی هسته‌ای نتیجه‌ای نگرفته است؛ امروز نیز فراموش نکنیم امریکا لحظه‌ای به تعهدات خود پایبند نخواهد بود.

وی در پایان یادآور شد: امریکا بداند با مدیریت میدانی و جهادی بر نقشه‌های شوم آنها پیروز شده و تفکر ادارۀ جهانی را به سمت تفکر نظام جمهوری اسلامی و نظام انقلاب اسلامی، تغییر خواهیم داد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1644627
ارسال نظر
نظرات