شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 13:40 منتشر شده در مورخ: 1399/06/17 شناسه خبر: 1644644
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بیرجند:

طرح بصیرت عاشورایی در بقاع متبرکه بیرجند برگزار شد/ توزیع بیش از ۷ هزار پرس ژتون غذای گرم در بین عزاداران

طرح بصیرت عاشورایی در بقاع متبرکه بیرجند برگزار شد/ توزیع بیش از ۷ هزار پرس ژتون غذای گرم در بین عزاداران
حجت‌الاسلام خدایی از برگزاری طرح بصیرت عاشورایی در بقاع متبرکه شهرستان بیرجند خبر داد و گفت: در این طرح ۷ هزار و ۲۰۰ پرس ژتون غذای گرم در بین عزاداران توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خاورستان، حجت‌الاسلام والمسلمین دادخدا خدایی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طرح بصیرت عاشورایی در بقاع متبرکه شهرستان بیرجند برگزار شد.

وی با بیان اینکه محوریت این برنامه با امامزادگان باقریه بوده است افزود: در این راستا به مدت ۱۲ شب، مراسم عزاداری در امامزادگان باقریه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سمیعی از تهران برگزار شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بیرجند بیان کرد: در این ۱۲ شب ۷ هزار و ۲۰۰ پرس ژتون غذای گرم در بین عزاداران توزیع شد.

حجت‌الاسلام خدایی با بیان اینکه مراسم ظهر تاسوعا و ظهر عاشورا نیز برای نخستین بار به صورت باشکوه به همراه اقامه نماز جماعت در امام زادگان باقریه برگزار شد تصریح کرد: در طرح بصیرت عاشورایی ۱۱ مبلغ  اعزام شدند که از این تعداد ۴ مبلغ اعزامی از قم و مابقی مبلغین بومی  از سطح شهرستان بیرجند بودند که در سطح بیرجند و روستاها به امر تبلیغ مشغول بودند.

وی از توزیع  ۹۱۱ سبد غذایی، ۷ هزار و ۲۰۰ پرس غذا و ۴۰۰ پک بهداشتی در طرح بصیرت عاشورایی خبر داد و خاطرنشان کرد: از این تعداد ۴۸ بسته غذایی و ۵۰ پک بهداشتی توسط خیرین تهیه و توزیع شد.  

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1644644
ارسال نظر
نظرات