شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 16:22 منتشر شده در مورخ: 1399/06/17 شناسه خبر: 1644785
فرمانده انتظامی استان قزوین خبر داد؛

جاعل ۳ میلیاردی در دام پلیس

جاعل ۳ میلیاردی در دام پلیس
مهدی حاجیان، فرمانده انتظامی استان از دستگیری جاعل و کشف یک فقره کلاهبرداری سه میلیارد ریالی در شهرستان بوئین زهرا قزوین خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار مهدی حاجیان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: در پی شکایت یکی از شهروندان در بوئین زهرا مبنی براینکه فردی اقدام به جعل اسناد ملکی و کلاهبرداری کرده و متواری شده است، بررسی موضوع بصورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: در تحقیقات و بررسی‌های انجام شده توسط ماموران و کارشناسان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری آگاهی محرز شد، فرد کلاهبردار با تنظیم قولنامه جعلی ملک مذکور را به مبلغ سه میلیارد ریال به شخص دیگری فروخته است.

وی با بیان اینکه با تلاش کارآگاهان محل اختفای متهم در یکی از استان‌های همجوار شناسایی شد؛ تصریح کرد: پس از هماهنگی با مقام قضائی اکیپی از کارآگاهان مجرب پلیس آگاهی به این استان اعزام و با شناسایی مخفیگاه، او را طی یک عملیات پلیسی دستگیر کردند.

حاجیان عنوان کرد: پس از انتقال متهم به مقر پلیس، وی به جرم خود معترف که با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع ذی صلاح معرفی شد.

فرمانده انتظامی استان قزوین در پایان به شهروندان توصیه کرد: قبل از انجام هرگونه معاملات ملکی ضمن دریافت استعلام مبنی بر تایید اصالت ملک و یا مورد معامله، برای انعقاد قرارداد حتما از طریق مراجع قانونی و بنگاه‌های ملکی معتبر اقدام کنند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1644785
ارسال نظر
نظرات