شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 13:07 منتشر شده در مورخ: 1399/06/18 شناسه خبر: 1645057
معاون اجرایی سپاه صاحب‌الامر(عج) قزوین مطرح کرد؛

کارنامه درخشان قزوین در اجرای "رزمایش کمک مومنانه"/ با تفکر بسیجی مشکلات مرتفع می‌شود

کارنامه درخشان قزوین در اجرای "رزمایش کمک مومنانه"/ با تفکر بسیجی مشکلات مرتفع می‌شود
حمزه برین، معاون اجرایی سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین گفت: خدا را شاکریم با همدلی و هماهنگی در سطح استان توانستیم کارنامه درخشانی را در جهت رفع نیاز نیازمندان اجرایی کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح قزوین؛ مرحله دوم رزمایش کمک‌های مومنانه در قالب توزیع ۱۰ هزار بسته لوازم التحریر ویژه دانش‌آموزان نیازمند و مناطق کمتر برخوردار استان به همت سازمان بسیج سازندگی استان قزوین با حضور مسئولان استانی امروز(سه شنبه) در گلزار شهدای استان قزوین برگزار شد.

سرهنگ حمزه برین در این مراسم ضمن تسلیت ایام سوگواری سیدالشهداء(ع) اظهار کرد: خدا را شاکریم که این توفیق را داشتیم، با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری برای مقابله با آسیب‌های ویروس منحوس کرونا، با همدلی و هماهنگی که در سطح استان برپا شد و با حضور مومنانه خیرین و نقش گروه‌های جهادی بسیج در سطح پایگاه‌های مقاومت شهرها و روستاهای استان کارنامه درخشانی را در جهت رفع نیاز نیازمندان اجرایی کنیم.

وی افزود: امروز به واسطه نیازسنجی که متناسب با ایام بازگشایی مدارس پیش بینی شده این توفیق را داشتیم که بیش از 10 هزار بسته لوازم التحریر در بین دانش‌آموزان نیازمند استان توزیع کنیم.

 

معاون اجرایی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین با اشاره به وجود تفکر بسیجی و روحیه جهادی در کشور گفت: جمهوری اسلامی توانسته با تفکر بسیجی سرعت حرکت خود را در جایگاه مطلوبی از جهان حفظ کند.

برین ابراز کرد: باید خدا را شاکر باشیم که با همدلی و هماهنگی‌های موجود در استان توانسته‌ایم با همراهی یکدیگر رزمایش کمک مومنانه را اجرایی کنیم.

این مقام مسئول اذعان کرد: امروز با وجود اینکه ویروس کرونا تاثیرات تقریبا جبران‌ناپذیری در معیشت برخی اقشار ایجاد کرده اما اجرای رزمایش کمک مومنانه توانسته جبران کننده این آسیب‌ها باشد.

وی در پایان تاکید کرد: امیدواریم که به زودی از بین رفتن این ویروس منحوس را جشن بگیریم و دیگر شاهد وجود این ویروس در کشور نباشیم.

انتهای پیام/ 

 

https://www.dana.ir/1645057
ارسال نظر
نظرات