شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 14:18 منتشر شده در مورخ: 1399/06/18 شناسه خبر: 1645121
معاون دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان:

شرایط بهداشتی لازم برای برگزاری انتخابات در زنجان فراهم شده است

شرایط بهداشتی لازم برای برگزاری انتخابات در زنجان فراهم شده است
محمد رضا صائینی ، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان گفت: برابر گزارش های ارسالی از دو شهرستان زنجان و طارم، شرایط بهداشتی لازم برای برگزاری انتخابات در زنجان فراهم شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد رضا صائینی امروز در گفت‌و‌‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: مرحله دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بر اساس پروتکل‌های اعلامی از سوی دو وزارت بهداشت و کشور در استان زنجان برگزار می‌شود.

 
وی با بیان اینکه برگزاری انتخابات سالم و با رعایت موازین بهداشتی برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا مورد توجه همه مسئولان است، ادامه داد: نمایندگانی از سوی بهداشت استان در ستاد انتخابات استان و شهرستان‌ها فعال بوده و افرادی نیز به عنوان ناظر صندوق‌‌ها انتخاب شده‌‌اند.
 
این مسئول یادآور شد: نظارت بر اجرای صحیح موازین بهداشتی، رعایت فاصله‌‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی در شعب اخذ رای انجام می‌شود که در این زمینه به افراد مورد نظر آموزش‌های لازم داده شده است.
 
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان از برگزاری دوره‌های آموزشی برای به عوامل اجرایی انتخابات خبرداد و گفت: فرمانداران نیز موظف به تامین اقلام بهداشتی مورد نیاز شعب و صندوق‌های اخذ رای هستند.
 
صائینی بیان داشت: در حال حاضر شرایط در استان زنجان برای برگزاری انتخابات فراهم شده است و برنامه‌‌ریزی‌‌های لازم برای نظارت بر صندوق‌های ثابت و سیار در دو شهرستان انجام شده است.
 
وی از حضور ناظرین بهداشتی در تمام مراحل برگزاری انتخابات خبر داد و گفت: تاکنون وضعیت از بابت فراهم کردن شرایط برای برگزاری انتخابات مناسب برابر گزارش‌های در دو شهرستان زنجان و طارم فراهم شده است.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1645121
ارسال نظر
نظرات