شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 09:00 منتشر شده در مورخ: 1399/06/19 شناسه خبر: 1645305
نماینده مردم تویسرکان در مجلس تاکید کرد؛

ضرورت برخورد با توهین کنندگان به مقدسات/مجلس در محکومیت اقدام مذبوحانه نشریه فرانسوی بیانیه صادر می کند

ضرورت برخورد با توهین کنندگان به مقدسات/مجلس در محکومیت اقدام مذبوحانه نشریه فرانسوی بیانیه صادر می کند
محمدمهدی مفتح با تأکید بر اینکه همه آزادیخواهان جهان برای جلوگیری از تکرار اهانت به مقدسات ادیان باید نسبت به اقدام عاملان صهیونیستی هتاک نشریه فرانسوی اعلام موضع کنند، گفت: نمایندگان مجلس به دنبال آن هستند تا در محکومیت این اقدام مذبوحانه بیانیه ای صادر و انزجار خود را اعلام کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر همدان؛ به تازگی یک نشریه فرانسوی در اقدامی هتاکانه به ساحت نورانی پیامبر اعظم(ص) اهانت کرده است، همین امر سبب شد تا علمای بزرگ جهان اسلام و به ویژه رهبر انقلاب به عنوان رهبر آزادیخواهان جهان چنین اقدام مذبوحانه ای را محکوم کنند.

در این باره محمدمهدی مفتح سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نیز در گفت و گو با خبرنگار عصر همدان، با محکوم کردن اقدام ذلیلانه نشریه فرانسوی، گفت: اهانت بسیار شرم آور نشریه فرانسوی به نبی مکرم اسلام(ص) در حالی است که شخصیت والای پیامبر خاتم(ص) نه تنها برای مسلمانان بلکه برای تمامی پیروان ادیان الهی و آزادیخواهان قابل احترام است.

هتاکی عده ای صهیونیست صفت به مقدسات اسلام برای آزادیخواهان جهان قابل تحمل نیست

وی اظهار کرد: این هتاکی برای مسلمانان جهان قابل تحمل نیست و همان گونه که رهبر انقلاب هم در موضع گیری شفافی چنین اقدام مذبوحانه ای را محکوم کردند ما نیز وظیفه داریم به همراه تمامی آزادیخواهان جهان تنفر و انزجار خود را از اقدام ناشی از ذلت و خواری عده ای صهیونیست صفت اعلام کنیم.

دولت فرانسه باید پاسخگوی هتاکی نشریه کشورش باشد

نماینده مردم تویسرکان با تأکید بر اینکه دولت فرانسه نه تنها خود باید پاسخگوی چنین رخدادی باشد بلکه باید با عاملان این نشریه هتاک برخورد جدی داشته باشد، افزود: بی تردید مسلمانان جهان خواستار برخورد قاطعانه مجامع بین المللی و دولت های آزادیخواه با هتاکان است تا دیگر تکرار نشود.

مجلس در محکومیت اقدام مذبوحانه نشریه فرانسوی بیانیه صادر می کند

مفتح در ادامه عنوان کرد: ما نمایندگان مجلس به عنوان نمایندگان ملت با اعلام انزجار از عاملان هتاک نشریه فرانسوی به دنبال انتشار بیانیه ای در محکومیت این نشریه هستیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1645305
ارسال نظر
نظرات