شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 11:51 منتشر شده در مورخ: 1399/06/19 شناسه خبر: 1645386
استاندار زنجان خبر داد؛

کمک 33 میلیارد تومانی مردم زنجان در قالب رزمایش کمک مومنانه

کمک 33 میلیارد تومانی مردم زنجان در قالب رزمایش کمک مومنانه
فتح‌الله حقیقی، استاندار زنجان از کمک 33 میلیارد تومانی مردم زنجان در قالب رزمایش کمک مومنانه خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از موج رسا; فتح‌الله حقیقی امروز در جلسه شورای اداری استان زنجان، اظهار داشت: تا به امروز کرونا ویروس حوزه خدمات را اگر چه با مشکل مواجه کرده است اما تولید و اشتغال و فعالیت‌ها ادامه دارد.

 
وی افزود: در استان زنجان چرخه تولید برقرار و اشتغال ایجاد شده است اما به این معنا نیست که واحدهای تولیدی در زنجان مشکل ندارد.
 
این مقام مسئول با اشاره به تامین زمین برای احداث 13 هزار و 500 واحد مسکونی در زنجان، افزود: عملیات اجرایی 4 هزار واحد آغاز شده است و در زمینه آورده مردم نیز زنجان در کشور پیشتاز است.
 
استاندار زنجان با بیان اینکه در حوزه کشاورزی در بحث کاداست استان زنجان دارای رتبه اول است و برای نخستین بار اسناد تک برگی به کشاورزان ارائه شده است، افزود: تلاش کردیم محورهای راه استان و خط آهن به سرعت در پیگیری و اعتباراتی به این پروژه‌ها اختصاص یافته است.
 
حقیقی با بیان اینکه امسال مردم زنجان اقدامی را انجام دادند که مایه مباهات بود، افزود: مبلغ 33 میلیارد تومان در قالب رزمایش کمک مومنانه مردم شعور حسینی را به نمایش گذاشتند.
 
وی برضرورت حل مشکلات اینترنت مدارس روستایی تاکید کرد و گفت: در ماهنشان و خدابنده با مشکلات بیشتری مواجه هستیم.
 
استاندار زنجان ادامه داد: استان زنجان از نظر پنجره واحد سرمایه گذاری رتبه اول را داراست و 16 استان نیز از طریق زنجان آموزش‌های لازم را دریافت کرده‌اند.
 
حقیقی گفت: یقین دارم هر آنچه که امکان داشته باشد از نظر وزارت ارتباطات در استان زنجان فراهم می‌شود و دغدغه ای در این زمینه وجود ندارد.
 
وی با اشاره به برگزاری دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در دو شهر زنجان و طارم، افزود: انتخابات سالم، باشکوه، قانونمند و با مشارکت حداکثری برگزار می‌شود.
 
این مقام مسئول یادآور شد: انتخابات روز جمعه با ماه‌ها برنامه‌ریزی برگزار می‌شود و هر آنچه خواسته مردم باشد، از صندوق‌های رای بیرون می‌آید.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1645386
ارسال نظر
نظرات