شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 12:54 منتشر شده در مورخ: 1399/06/19 شناسه خبر: 1645449
امام جمعه قزوین:

جلب اعتماد مردم مهمترین مؤلفه در عرصه خیّری است

جلب اعتماد مردم مهمترین مؤلفه در عرصه خیّری است
عبدالکریم عابدینی گفت: در مسیر خیری جلب اعتماد مردم مهمترین مؤلفه محسوب می‌شود و اعتمادسازی می‌باید دغدغه اصلی در این عرصه باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح قزوین؛ آیت‌الله عبدالکریم عابدینی امروز(چهارشنبه) در دیدار مدیرکل و معاونین سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان قزوین اظهار کرد: برای اعتمادسازی لازم است خیران به صورت عملی ببینند که مسئولان و متولیان امر، به امور خیر اعتقاد راسخ دارند و خودشان نیز در این عرصه پای کار هستند و در امر خیر علاوه بر کار سازمانی مشارکت شخصی نیز دارند.

وی تصریح کرد: در مسیرخیری جلب اعتماد مردم مهمترین مؤلفه محسوب می‌شود و اعتمادسازی می‌باید دغدغه اصلی در این عرصه باشد.

امام جمعه قزوین با بیان اینکه روحانیون می‌توانند پل ارتباطی مدرسه با جامعه باشند، عنوان کرد: برای اینکه روحانیون، ائمه جمعه و جماعت بتوانند پل ارتباطی مدارس با جامعه شوند، لازم است ارتباط تنگاتنگی بین آنها ایجاد شود تا روحانیون مشکلات و کمک‌های لازم در این عرصه را به مردم منتقل کنند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین بیان کرد: از نظر معنوی و ایمانی در مساجد باید آموزش جدی گرفته شود و در مدارس نیز اهمیت مساجد بیش از پیش تبیین شود تا شاهد حضور بیشتر جوانان در مساجد باشیم و اگر این امر محقق شود عرصه خیری نیز تقویت خواهد شد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1645449
ارسال نظر
نظرات