شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 15:07 منتشر شده در مورخ: 1399/06/19 شناسه خبر: 1645518
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان‌شرقی خبرداد؛

دور دوم انتخابات مجلس در میانه منتفی شد/ رد صلاحیت یکی از نامزدها

دور دوم انتخابات مجلس در میانه منتفی شد/ رد صلاحیت یکی از نامزدها
راستگو اظهار داشت: از آنجا که برگزاری انتخابات با حضور یک نامزد موضوعیت ندارد، حالا با رد صلاحیت یکی از کاندیداها هر گونه تصمیم گیری در این باره به سال بعد موکول شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، رییس ستاد انتخابات آذربایجان‌شرقی از عدم برگزاری دور دوم انتخابات مجلس در شهرستان میانه خبرداد و با بیان اینکه صلاحیت یکی از ۲ نامزد راه‌یافته به دور دوم در حوزه انتخابیه میانه رد شد، گفت: بر این اساس دور دوم انتخابات در این حوزه برگزار نمی‌شود.

علیار راستگو گفت: صلاحیت این نامزد به استناد نامه شورای محترم نگهبان و اعلام ستاد انتخابات کشور رد شده است. 

وی افزود: بر این اساس دور دوم انتخابات مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه میانه، برگزار نمی شود.

رییس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی یادآوری کرد: از آنجا که برگزاری انتخابات با حضور یک نامزد موضوعیت ندارد، هر گونه تصمیم گیری در این باره به سال بعد موکول شده است.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه میانه دوم اسفند ماه پارسال همزمان با سراسر کشور برگزار شد و از مجموع شصت و هشت هزار و ۸۱۴ رای ماخوذه در این حوزه، مهدی اسماعیلی با شانزده هزار و ۸۶۶ رای در مرحله اول حائز اکثریت آراء شد و به مجلس راه یافت. 

علی شامی با یازده هزار و ۷۰۳ رای و بهنام صفایی با یازده هزار و ۳۴ رای هم به مرحله دوم انتخابات مجلس یازدهم راه یافته بودند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1645518
ارسال نظر
نظرات