شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 15:07 منتشر شده در مورخ: 1399/06/19 شناسه خبر: 1645539
فرمانده سپاه ناحیه امام حسن(ع) قزوین:

بیش از ۱۰هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان قزوینی توزیع شد

بیش از ۱۰هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان قزوینی توزیع شد
علیرضا حیدری، فرمانده سپاه ناحیه امام حسن(ع) قزوین گفت: تاکنون توانسته‌ایم بالای ۱۰ هزار بسته معیشتی در اختیار نیازمندان، مستضعفین و کسانی که توسط ویروس کرونا آسیب دیدند، قرار دهیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ با اشاره به مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه اظهار کرد: امروز ما شاهد هستیم که رزمایش کمک‌های مومنانه در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در حال تبدیل به یک فرهنگ عمومی است.

وی افزود: در این مدت همه مردم، معتمدین، بسیج و همه گروه‌های مختلف پای کار بودند و در مرحله دوم با هماهنگی‌های صورت گرفته برای کمک به دانش‌آموزانی که در آغاز سال جدید مشکل مالی دارند نیز لوازم التحریر اهداء خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه امام حسن(ع) قزوین ابراز کرد: در ناحیه امام حسن(ع) قزوین یک هزار و 500 پک لوازم التحریر تهیه شده و در اختیار نیازمندان قرار خواهد گرفت.

حیدری بیان کرد: این رزمایش‌ها مستمر است و افراد نیازمند شناسایی شده‌اند و اطلاعات آن‌ها را در دست داریم که در طی سال تحصیلی هم افراد دیگر شناسایی خواهند شد.

این مقام مسئول تاکید کرد: در ناحیه امام حسن(ع) در مرحله دوم رزمایش تاکنون توانسته‌ایم بالای 10 هزار بسته معیشتی در اختیار نیازمندان، مستضعفین و کسانی که توسط ویروس کرونا آسیب دیدند، قرار دهیم.

وی در پایان گفت: ارزش ریالی تمامی این بسته‌های لوازم التحریر مجموعا بیش از 2 میلیارد و 500 میلیون تومان است و امیدواریم بتوانیم در طول سال جدید مقدار بسته‌ها را افزایش دهیم.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1645539
ارسال نظر
نظرات