شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 22:45 منتشر شده در مورخ: 1399/06/19 شناسه خبر: 1645643
بندپی خبر داد

تمدید دورکاری تهرانی‌ها تا پایان شهریور/ طرح ترافیک به قوت خود باقیست

تمدید دورکاری تهرانی‌ها تا پایان شهریور/ طرح ترافیک به قوت خود باقیست
استاندار تهران از تمدید دورکاری ادارات تا پایان شهریورماه و اجرای طرح ترافیک خبر داد؛ همچنین دبیرستاد کرونا استان تهران از روند صعودی میزان بیماران بستری به بیش از 500 نفر طی سه روز اخیر خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی با اشاره به آخرین وضعیت فعالیت کارمندان ادارات استان تهران در شرایط کنونی اظهارداشت: دورکاری ادارات استان تهران تا پایان شهریور تمدید شد.

 
وی افزود: متاسفانه در کشور و به ویژه در استان تهران وضعیت پایدار نیست و میزان بستری‌ها در استان سه هزار و ۱۰۰ نفر و پس از سوم مرداد که روزانه کاهش موارد ابتلا و فوتی را شاهد بودیم یک هفته‌ای است که بهبود یافتگان کمتر از افراد بستری در بیمارستان‌ها است.
 
استاندار تهران با بیان اینکه اجرای طرح ترافیک به قوت خود باقی است و اجرا خواهد شد، گفت: در حال حاضر ۹۵ درصد از شهروندان استفاده از ماسک را رعایت می‌کنند، اما فاصله گذاری در مترو خیلی اطمینان بخش نیست.
 
محسنی بندپی درخصوص نحوه فعالیت مدارس نیز عنوان کرد: آموزش مجازی؛ حضوری و بهره گیری از تلویزیون در مدارس پیگیری می‌شود. 
 
همچنین زالی دبیرستاد کرونا استان تهران از افزایش میزان بستری در این استان طی سه روز اخیر خبر داد و گفت: متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۵۳۴ تن از هم استانی های عزیز به علت بیماری کرونا بستری شده‌اند و در طرف مقابل تنها ۳۲۴ نفر مرخص شده اند که حاکی از تراز منفی افراد بستری شده و افراد مرخص شده در این استان است.
 
انتهای پیام
https://www.dana.ir/1645643
ارسال نظر
نظرات