شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 14:18 منتشر شده در مورخ: 1399/06/20 شناسه خبر: 1645759
استاندار گلستان تشریح کرد؛

همه آنچه که برای انتخابات مرحله دوم غرب گلستان باید بدانید/کارناوال شادی برای نامزد برنده ممنوع

همه آنچه که برای انتخابات مرحله دوم غرب گلستان باید بدانید/کارناوال شادی برای نامزد برنده ممنوع
استاندار گلستان با تشریح فرآیند انتخاباتی مرحله دوم انتخابات در غرب گلستان، گفت: امیدواریم شاهد تکرار مشارکت مناسب مردم در مرحله دوم انتخابات باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما؛ مردم حوزه انتخابیه غرب استان شامل شهرستان های کردکوی، بندرگز،بندرترکمن و گمیشان جمعه 21 شهریور برای انتخاب هفتمین نماینده مجلس استان با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی پای صندوق های رای خواهند رفت.

هادی حق شناس در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه همه فرآیندهای انتخاباتی آماده و فراهم است، اظهار کرد: در این دوره در هر شعب یک کارشناس بهداشت مستقر و نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی را انجام می دهد.

وی افزود: 244شعبه اخذ رای مهیا و ماسک و مواد ضدعفونی هم در شعب فراهم شده است و از مردم عزیز تقاضا داریم پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

استاندار گلستان ضمن تشکر از هیات های اجرایی، نظارت و بازرسی ادامه داد: در دوره قبل 68درصد در حوزه غرب استان مشارکت داشتیم  و در حال حاضر 198هزار نفر واحد شرایط رای دادن هستند.

برنده انتخابات حق راه اندازی کارناوال شادی ندارد

وی با اشاره به زمان انتخابات گفت: احتمالا مهلت انتخابات در ساعت 18تمام و زمان اخذ رای تمدید نخواهد شد و از مردم می خواهم در اول وقت پای صندوق های اخذ رای حاضر شوند.

استاندار گلستان خاطر نشان کرد: همه عوامل اجرایی غربالگری شده اند و اطمینان خاطر وجود دارد که آلوده نیستند.

حق شناس با بیان اینکه هر دو کاندیدا دعوت شده اند و متعهد به رعایت موارد تذکر داده شده هستند ، یادآور شد: برنده انتخابات حق راه اندازی کارناوال شادی ندارد و اگر چنین اتفاقی بیافتد حتما این موارد گزارش و در تایید و یا رد صحت انتخابات موثر خواهد بود.

در تبلیغات بعضی از هواداران کاندیدا پروتکل ها را رعایت نکردند

وی همچنین بیان کرد: در تبلیغات انتخابات بعضی از هواداران کاندیدا پروتکل ها را رعایت نکردند که باعث ایجاد نگرانی شده است.

حق شناس تصریح کرد: در هر صندوق متوسط 10نفر فعالیت می کنند که در مجموعه بیش از 3هزار نفر در فرایند برگزاری انتخابات مشارکت دارند.

استاندار گلستان در خاتمه گفت: از مردم شریف استان به جهت مشارکت 57درصدی در 2 اسفندماه سال گذشته تشکر می کنم و امیدواریم شاهد تکرار مشارکت مناسب مردم در مرحله دوم انتخابات باشیم.

در چند روز اخیر بسیاری از علما و سیاسیون برای حضور پرشورتر مردم در انتخابات مرحله دوم  پیام های جداگانه ای صادر کردند.

صبح امروز فرصت تبلیغات «عبدالجلال ایری» و «رجب محمدآبادی» دو نامزد راهیافته به مرحله دوم انتهابات مجلس شورای اسلامی در غرب استان به اتمام رسید.

در مرحله نخست 193 هزار 716 نفر بوده و در مرحله دوم 198 هزار و 712 نفر در غرب استان واجد الشرایط رای هستند .

استان گلستان دارای 6حوزه انتخابیه اصلی  و هفت نماینده در مجلس شورای اسلامی  است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1645759
ارسال نظر
نظرات