شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 14:24 منتشر شده در مورخ: 1399/06/20 شناسه خبر: 1645813
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی :

توهین کنندگان به قرآن و پیامبر کار به جایی نمی برند

توهین کنندگان به قرآن و پیامبر کار به جایی نمی برند
حجت الاسلام یعقوبی گفت: کسانی که در غرب در حال توهین به قرآن و پیامبر اکرم هستند همان سگ هایی هستند که فقط سروصدا می کنند و کار به جایی نمی‌ برند چرا که جایگاه قرآن در مغز و فکر انسان های دانشمند و غیرتمند در سراسر عالم است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصراترک، حجت‌الاسلام ابوالقاسم یعقوبی، نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی پیش از ظهر امروز در مراسم تجمع مردم انقلابی مرکز استان در محکومیت هتک حرمت به پیامبر (ره) با اشاره به اینکه حضرت محمد(ص) بزرگ مرد و ابرمرد عالم هستی است، اظهار داشت: دستاوردهای پیامبر برای عالم بشریت بوده، بنابراین پیامبر رحمت تنها برای یک عده خاص نیامده و رحمت العالمین است.

وی با بیان اینکه دشمنان غربی نظام انقلاب اسلامی از اسلام ناب محمدی در هراس هستند، افزود: اسلامی که امروز در دنیا از سوی ایران مطرح شده و به نام اسلام ناب محمدی گسترش پیدا کرده، باعث ایجاد ترس در بین دشمنان جمهوری اسلامی ایران شده است و به گونه ای ایران هراسی را بر سر زبان ها رواج داده است.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با تاکید بر اینکه اراده ای در برابر اراده خدا وجود ندارد، خاطرنشان کرد: اینکه کسی بخواهد با آب دهانش چراغ خدایی را خاموش کند به گفته قرآن آب در هاون کوبیده چراکه هیچ استعدادی در برابر اراده خداوند توان چنین کاری را ندارد.

امام جمعه بجنورد با اشاره به اینکه جریان نور و کوثر حق همچنان ادامه دارد، گفت: نادان هایی که در کشورهای غربی به پیامبر اسلام توهین می‌کنند نمی دانند که به همه انبیا توهین کرده‌اند چرا که پیامبر اسلام، عصاره انبیا است و اگر کسی به قرآن جسارت کند به همه کتاب های آسمانی جسارت کرده است.

رئیس شورای استانی حوزه علمیه خراسان شمالی با تاکید بر بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه ابرقدرت های غربی در شیب سقوط قرار گرفته اند، اضافه کرد: کسانی که در غرب در حال توهین به قرآن و پیامبر اکرم هستند همان سگ هایی هستند که فقط سروصدا می کنند و کار به جایی نمی‌رسانند چرا که جایگاه قرآن در مغز و فکر انسان های دانشمند و غیرتمند در سراسر عالم است.

 

انتهای پیام/ رحمانی

https://www.dana.ir/1645813
ارسال نظر
نظرات