شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 13:16 منتشر شده در مورخ: 1399/06/22 شناسه خبر: 1646185
عضو کمیسیون اصل 90:

امکان رعایت پروتکل‌ها در مدارس مناطق محروم وجود ندارد

امکان رعایت پروتکل‌ها در مدارس مناطق محروم وجود ندارد
حجت‌الاسلام حسن شجاعی، عضو کمیسیون اصل 90 گفت: در مناطق محروم کشور امکان رعایت بسیاری از پروتکل‌های بهداشتی و دستورالعمل‌ها برای مدارس وجود ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام حسن شجاعی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار  موج رسا; اظهار داشت: گزارش‌هایی که مسئولان آموزش و پرورش در خصوص بازگشایی مدارس می‌دهند گزارش‌های خوبی است که پروتکل‌های بهداشتی در سطح خوبی رعایت می‌شود اما گاهی گزارش‌هایی به دست ما می‌رسد که خلاف این موضوع را نشان می‌دهد.

 
وی با اشاره به بازدید خود از برخی از مدارس، گفت: در بازگشایی مدارس با یک نوساناتی مواجه بودیم که این امر موجب گلایه اولیا و مدیران و نگرانی دانش‌آموزان شده است.
 
نماینده مردم ابهر و خرم‌دره در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: قبل از بازگشایی مدارس بحث ارائه دروس به صورت غیرحضوری مطرح  و چند روز مانده به بازگشایی، بحث‌های حضوری مطرح شد که این امر نیز سردرگمی در بین مردم به وجود آورد.
 
حجت‌الاسلام شجاعی با بیان اینکه برخی زیرساخت‌ها برای بازگشایی مدارس فراهم نبود، افزود: حتی در روز اول بازگشایی شبکه شاد آماده بهره‌داری نبود و مدیران مدارس با مشکل مواجه شدند.
 
وی گفت: در مجموع آموزش و پرورش در بازگشایی مدارس نمره قبولی پایینی می‌گیرد که ضروری است هم زیرساخت‌ها و هم رعایت پروتکل‌ها در ادامه راه بهتر انجام شود.
 
عضو کمیسیون اصل 90 با اشاره به اینکه در مناطق محروم امکان رعایت بسیاری از پروتکل‌های بهداشتی وجود ندارد، ادامه داد: باید  فکر ویژه‌ای برای این مدارس شده و ثبات در تصمیم‌گیری و مدیریت وجود داشته باشد چرا که عدم ثبات در تصمیم‌گیری به نظام تعلیم و تربیت ضربه می‌زند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1646185
ارسال نظر
نظرات