شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 16:06 منتشر شده در مورخ: 1399/06/22 شناسه خبر: 1646253
برخلاف ادعای روحانی در حمایت از کسب و کار های کرونا زده؛

دولت در حال اخراج ۱۲۰ نیروی خود در سرعین/ هتل لاله و آبدرمانی سبلان تعطیل می شود؟

دولت در حال اخراج ۱۲۰ نیروی خود در سرعین/ هتل لاله و آبدرمانی سبلان تعطیل می شود؟
در حالی که روحانی حمایت از کسب و کارهای صدمه دیده از کرونا را مشروط به اخراج نکردن کارگران کرده بود، ۱۲۰ نیروی خود در مجموعه های گردشگری سرعین را تا آستانه اخراج برده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما،مهر نرسیده دولت به نیروی های خود در توسعه گردشگری اردبیل (مجموعه هتل لاله و آبدرمانی سبلان) بی مهر تر شده و قصد تعطیلی این دو مجموعه و بیکار شدن ۱۲۰ نفر را دارد.

در حالی که مردم سرعین بیش ۱۴ سال از پروژه بی ثمر ساری سو آزرده خاطر شده اند این بار با تعطیلی دو مجموعه هتل لاله و آبدرمانی سبلان کام آنها به بیکاری نان آور خانه هایشان تلخ می شود.

وزارت گردشکری رسماً بدنبال ورشکستگی هتلداران است

جعفر بذری بازرس جامعه هتلداران در گفتگو با خبرنگار سبلان ما اظهار داشت : ظاهراً وزارت گردشگری برای تامین منافع برخی افراد، رسماً و عمداً به دنبال ورشکستگی سرمایه‌گذاران صنعت هتلداری است.

وی افزود: جای تعجب است که متولیان امر در این شرایط بحرانی هر روز به دنبال ترویج طرح‌های غیرکارشناسی مانند هتل کپسولی و سرویس آپارتمان هستند.

پیش از این روحانی ۷ فروردین سالجاری تاکید کرده بود به کسب و کارهایی که از کرونا صدمه دیدند مشروط به اینکه کارگری را اخراج نکرده باشند تسهیلات ارزان قیمت در اختیارشان می‌گذاریم، اما شرکت توسعه گردشگری که ۷۳ درصد سهام آن دولتی است، ۱۲۰ نیروی خود را در آستانه بیکاری دارد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1646253
ارسال نظر
نظرات