شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 14:28 منتشر شده در مورخ: 1399/06/22 شناسه خبر: 1646260
یادداشت؛

حرف‌هایی از جنس تحریف!

حرف‌هایی از جنس تحریف!
باقی و دوستانش باید بدانند که حق داعیه داری دفاع از شهیدان و فرهنگ ایثار و شهادت را ندارند و نمی‌توانند تاریخ را تحریف کنند. جریان انقلابی با عمل به فرامین رهبری باید جلوی تحریف و دروغگویی و مصادره به نفع جریان واپسگرا و غربزده را بگیرند تا با روشنگری روی دیگر سکه این جریان را برملا سازند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح قزوین؛ سایت "قزوین امروز" یادداشتی از عمادالدین باقی از چهره‌های تجدیدنظرطلب و نزدیک به بیت مرحوم منتظری با تیتر (اگر شهدا امروز بودند...) که چند روز پیش در روزنامه اعتماد منتشر شده است، بازنشر داده که نشان می‌دهد این بار جریان ضد دین و ارزش‌های انقلاب برای اینکه جریان دینی و انقلابی و زیرشاخه‌های آن را مورد هدف قرار بدهد، فردی را به میدان فرستاده که با مستمسک قراردادن شهداء، خبر از تخلف فردی می‌دهد که در نیروهای مسلح مسئولیتی داشته و هم اکنون قوه قضائیه به پرونده‌اش رسیدگی می‌کند.

باقی که در دوران دولت موسوم به اصلاحات در روزنامه‌های زنجیره‌ای علیه اسلام و انقلاب قلم فرسایی می‌کرد، این‌بار در یادداشت خود مدعی است که شهداء در کشور بی‌حرمت شده‌اند و یاد کردن از شهدا برای مردم اکراه آمیز شده و دلیل آن هم برخورد گروه‌هایی است که در بازه‌ای از زمان زیر پرچم شهدا با مردم! برخوردهایی تند می‌کردند و امروز هم همان گروه خاص هستند که از شهدا یاد می‌کنند! وی در بخش دیگری از نوشته خود اظهار می‌دارد: "درواقع نه تنها شایستگان حاضر! بلکه شهدا هم قربانی سوءعملکرد ساکنان خانه قدرت شده‌اند"!

باقی و هم مسلکانش در جبهه غرب‌زده موسوم به اصلاحات هرکجا که بخواهند اغراض سیاسی شان را دنبال کنند سریعاً با به میان آوردن کلمه مردم و چسباندن خود به ملت، پشت این کلمه پنهان شده و برجبهه مقابل می‌تازند. آنقدر سیاسی کاری در میان جماعت غربزده لیبرال موج می‌زند که هرچه بگویند و بنویسند بوی گند دروغ و تحریف از آن به آسمان بلند است.

نگاهی به سوابق باقی نشان می‌دهد که این فرد تا به امروز یک بار از ارزش‌های انقلابی و اسلامی دفاع نکرده و یک خط هم ننوشته است. فعالیت‌های مرموزانه او در بیت مرحوم منتظری، قلم فرسایی علیه نظام و انقلاب و مبانی اسلام و ارزش‌های دینی در طول سال‌های متمادی از وی چهره‌ای ضد مبانی اسلامی ساخته است. فردی که رسانه‌های معاندی همچون بی بی سی، رادیو فردا، صدای آمریکا، رادیو زمانه مطالب و آراء فکری او را با آب و تاب منتشر می‌کنند، چگونه می‌تواند امروز در دفاع از افرادی که از نظر فکری 180 درجه با او در تعارض‌اند، یادداشت بنویسد و با وقاحت تمام آن را نشر دهد؟

کدام یک از شهیدانی که وی مدعی است روزگاری با آنان محشور بوده است رو در روی ولی فقیه و امام و رهبر خویش ایستاده‌اند و با عمل خود به او دهن کجی کرده‌اند؟ اساساً باقی و هم مسلکانش از کدام شهید حرف می‌زنند؟ جریانی که کارنامه‌ای سیاه در پاک کردن فرهنگ ایثار و شهادت در میان جامعه و جوانان دارد و حتی یک شهید از ابتدای دفاع مقدس تا به امروز و در عرصه‌های مختلف دفاع از اسلام و انقلاب و میهن ندارد، داعیه دفاع از شهیدان مدافع حریم امنیت و اعتقادات و نوامیس مسلمین شوخی مسخره‌ای است که جای هیچ خنده‌ای را ندارد!

باقی و هم مسلکانش که دیروز و در دولت اصلاحات در میان مردم فریاد می‌زدند فرهنگ ایثار و شهادت طلبی، خشونت است و بسیجی‌ها و سپاهی‌ها خشونت طلبند و امروز هم با اجرای سند ننگین 2030 همان راه دیروز را دنبال می‌کنند بهتر است بنشینند و برای پیاده کردن اغراض پلید خود راه دیگری را بیابند. اگر منظور باقی از متدینین، افرادی همچون "سعید عسکر" ضارب دوست شفیق او "سعید حجاریان" و داماد آقای شریعتمداری وزیر سابق صنعت معدن تجارت و دختر آقای نعمت زاده است که دیگر داد و فریاد نمی‌خواهد. این افراد همگی از منتسبین به جریان متبوع وی هستند. اینان متدینینی هستند که از اسلام فقط ظاهرش را فهمیده‌اند و به مانند باقی و دیگر هم قطارانش اعتقادی به کارآمدی دین در همه وجوه فردی و اجتماعی ندارند.

جبهه غربزدگان لیبرال که باقی به آن منتسب است و اوضاع فعلی اعتقادی و اجتماعی و اقتصادی معلول سیاست‌های واداده و افکار پوسیده آنهاست کسانی هستند که در تخریب فرهنگ ایثار و شهادت ید طولایی دارند. همین افراد در قصه مدافعان حرم هم‌نوا و هم‌صدا با بوق‌های تبلیغاتی استکبار چنان بر اصل قضیه دفاع از حرم و حضور فرزندان رشید ملت در سوریه تاختند که عامل ایجاد تهمت‌ها و توهین‌های فراوانی بر این عزیزان شدند و در کانال‌های خود شهیدان مدافع حرم را کشته شدگان و مدافعین بشار اسد خواندند.

جبهه غربزدگان که همه آمال و آرزوهای خود را در تسلیم بی چون و چرا در مقابل استکبار می‌داند، تا به امروز برای بزرگداشت مقام شهیدان یکبار مراسم بزرگداشت برگزار نکرده است. البته اگر هم بخواهد این اقدام را انجام دهد با هدف اجرای اغراض سیاسی خود پا به میدان می‌گذارد.

خلاصه کلام اینکه باقی و دوستان همفکرش بدانند شهیدان پاره‌های تن این ملت هستند و هرکجا اسم و نامی از آنان برده شده مردم و جوانان با هر سلیقه‌ای با شوق فراوان در مراسم‌های آنان حضور پیدا کرده‌اند. امروز هیچ کسی از شهیدان به اکراه! یاد نمی‌کند. بلکه مردم و جوانان معترض به عملکرد اشخاصی هستند که از ابتدای انقلاب خلاف اوامر امام و رهبری و اسلام ناب حرکت کرده‌اند و تا به امروز عملکرد آنان چیزی جز زدودن فرهنگ ناب شهادت و براندازی نظامی که حاصل خون‌های مقدس شهیدان است، نیست.

باقی و دوستانش باید بدانند که حق داعیه داری دفاع از شهیدان و فرهنگ ایثار و شهادت را ندارند و نمی‌توانند تاریخ را تحریف کنند. جریان انقلابی امروز با عمل به فرامین رهبری می‌بایست جلوی تحریف و دروغگویی و مصادره به نفع جریان واپسگرا و غربزده را که چوب تاراج به هستی اسلام و انقلاب زده را بگیرند تا با روشنگری روی دیگر سکه این جریان را برملا سازند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1646260
ارسال نظر
نظرات