شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 16:10 منتشر شده در مورخ: 1399/06/22 شناسه خبر: 1646329
معاون دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان:

نواقص پروتکل‌های بهداشتی مدارس به آموزش و پرورش زنجان گوشزد شده است

نواقص پروتکل‌های بهداشتی مدارس به آموزش و پرورش زنجان گوشزد شده است
محمد رضا صائینی ، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان گفت: نواقص رعایت پروتکل‌های بهداشتی مدارس استان زنجان به آموزش و پرورش گوشزد شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد رضا صائینی امروز در گفت‌‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: ارزیابی رعایت پروتکل‌‌های بهداشتی توسط ناظران بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی انجام می‌شود.

 
وی با بیان اینکه نیروهای ویژه برای بررسی رعایت پروتکل‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های اعلامی از سوی استانداری زنجان تعیین شده‌اند، افززود: پس از بررسی موارد، نقاط ضعف و مشکلات به آموزش و پرورش ارائه می‌شود.
 
این مسئول با بیان اینکه در صورت مشاهده هر گونه مشکلی موارد به آموزش و پرورش استان گوشزد می‌‌شود، افزود:  نظارت سختگیرانه‌ای در خصوص مدارس انجام می‌شود تا مشکلات در پایین تر حد باشد.
 
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان یادآور شد: برطرف کردن مشکلات بر عهده آموزش و پرورش است و در صورتی که مطابق با دستورالعمل‌‌ها عمل نشود، تذکرات لازم داده می‌‌شود.
 
صائینی با بیان اینکه بازگشایی مدارس تابع شرایطی بود که به همه مدارس اعلام شده است، افزود: رعایت اصول بهداشتی و ایمنی و استفاده از ماسک برای همه دانش‌آموزان الزامی است.
 
وی خاطرنشان کرد: کاهش تراکم کلاس‌‌های درس و حضور دانش‌آموزان به صورت شیفتی و کاهش مدت حضور در کلاس از دیگر پروتکل‌های اعلامی است که باید در مدارس رعایت شود.
 
این مسئول تصریح کرد: شست‌و‌شوی دست‌ها، به همراه داشتن بطری آب، رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از لوازم التحریر شخصی برای دانش‌آموزان الزامی است که باید نظارت‌‌های لازم در این زمینه انجام شود.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1646329
ارسال نظر
نظرات