شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 15:20 منتشر شده در مورخ: 1399/06/22 شناسه خبر: 1646378
طی گفت‌وگو با دانا عنوان شد؛

تمجید فعال اصلاح‌طلب از اقدام جهادی قالیباف/ دیگر مسئولان هم باید از اینگونه اقدامات انجام دهند

تمجید فعال اصلاح‌طلب از اقدام جهادی قالیباف/ دیگر مسئولان هم باید از اینگونه اقدامات انجام دهند
چمبر به حضور میدانی قالیباف در خوزستان اشاره کرد و گفت: در حقیقت این گونه اقدامات یک وظیفه است و به نظر من آقای قالیباف اقدام خوب و شایسته‌ای انجام داد و بقیه مسئولین هم باید از این گونه اقدامات صورت دهند.

«عیسی چمبر» فعال سیاسی اصلاح طلب در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در خصوص حضور میدانی «محمدباقر قالیباف» رئیس مجلس در استان خوزستان اظهار داشت: وظیفه هر فرد مسئول در ارکان جمهوری اسلامی است که در میان مردم حضور پیدا کند.

وی با بیان اینکه اقدام قالیباف شاهکار نیست، افزود: حضور در میان مردم وظیفه روتین و روزمره ای است که رئیس مجلس باید انجام دهد.
 
این فعال سیاسی اصلاح طلب در خصوص اینکه برخی از اصلاح طلبان معتقدند این کار قالیباف به نوعی جنبه تبلیغاتی داشته، گفت: ممکن است که این کار آقای قالیباف جنبه تبلیغاتی هم داشته باشد، اما ایرادی ندارد کسی کار خوب انجام دهد و تبلیغاتش را هم کند.
 
چمبر در پاسخ به این سوال که "چرا اصلاح طلبان از این گونه کارها نمی‌کنند؟" گفت: من نمی‌توانم پاسخگوی عزیزان دیگر باشم. در واقع وظیفه یک مسئول در سطوح مختلف جمهوری اسلامی این است که بین مردم حضور پیدا کند.
 
وی ادامه داد: اینکه آقای قالیباف در بین مردم خوزستان حضور یافته و بخواهد در آن جا تصمیم بگیرد، شاید اشتباه باشد زیرا باید در بدنه کارشناسی خودش بررسی شود  و با آمار و اطلاعات دقیق‌تری تصمیم گیری شود. 
 
چمبر در پایان گفت: اگر فرد مسئول بخواهد از اینگونه اقدامات بازخورد بگیرد شایسته نیست و در حقیقت این گونه اقدامات یک وظیفه است و به نظر من آقای قالیباف اقدام خوب و شایسته‌ای انجام داده و بقیه مسئولین هم باید از این گونه اقدامات داشته باشند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1646378
ارسال نظر
نظرات