شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 22:52 منتشر شده در مورخ: 1399/06/22 شناسه خبر: 1646428
معاون استاندار لرستان:

۷۷ درصد از اعتبارات اشتغال روستایی به متقاضیان لرستانی پرداخت شد

۷۷ درصد از اعتبارات اشتغال روستایی به متقاضیان لرستانی پرداخت شد
عبداللهی، معاون استاندار لرستان گفت: تاکنون ۷۷ درصد از اعتبارات اشتغال روستایی به متقاضیان لرستانی پرداخت شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیرافلاک، اسد عبداللهی در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان اظهار داشت: میزان جذب اعتبارات اختصاص داده شده به حوزه اشتغال روستایی و پرداخت به متقاضیان، مهمترین موضوع جلسه امروز بود که مورد بررسی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه تاکنون ۷۷ درصد از اعتبارات حوزه اشتغال روستایی به متقاضیان پرداخت شده و فرآیند پرداخت مابقی اعتبار در دست اقدام است افزود: به منظور افزایش سرعت در پرداخت تسهیلات، متقاضیان توانمند و دارای اهلیت به بانک های عامل معرفی شده‌اند.

معاون استاندار لرستان عنوان کرد: در اواخر سال ۹۶ حدود ۱۱۰ واحد اقتصادی به دلیل مشکلات مختلف به تملک بانک‌ها درآمده بود که طی شش ماهه نخست امسال ۳۰ واحد آن‌ها با واگذاری به سرمایه گذار جدید، به چرخه اقتصادی استان بازگردانده شدند و این روند ادامه خواهد داشت.

عبدالهی گفت: ۸۰ واحد اقتصادی دیگر استان در تملک هفت بانک قرار دارند که با برنامه‌ریزی انجام شده، از این طرح‌ها بازدید خواهد شد و با حضور سرمایه گذار و بانک عامل در زمینه تعیین تکلیف آن‌ها، تصمیم مناسب اتخاذ خواهد شد.

وی تصریح کرد: برخی از بانک‌های استان با پرداخت صد درصدی تسهیلات اشتغال روستایی، عملکرد خوبی در زمینه جذب اعتبارات داشته‌اند و مابقی بانک‌ها نیز مکلفند در فرصت یک ماهه‌ای که به آن‌ها داده شده، شرایط پرداخت تسهیلات به متقاضیان را فراهم کنند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1646428
ارسال نظر
نظرات