شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: دین و اندیشه
ساعت: 21:16 منتشر شده در مورخ: 1399/06/22 شناسه خبر: 1646470
با سخنرانی آیت الله اعرافی؛

همایش علمی چالش‌های سند ۲۰۳۰ برای ایران برگزار می‌شود

همایش علمی چالش‌های سند ۲۰۳۰ برای ایران برگزار می‌شود
به همت پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، همایش علمی چالش‌های سند ۲۰۳۰ برای ایران و نحوه تحقق تحول بنیادین آموزش و پرورش دوشنبه در تهران برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ همایش علمی چالش‌های سند ۲۰۳۰ برای ایران و نحوه تحقق تحول بنیادین آموزش و پرورش با سخنرانی مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور و دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در تهران برگزار می‌شود.

پیرو فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در خصوص سند ۲۰۳۰ در جمع مدیران وزارت آموزش و پرورش و دغدغه معظم له پیرامون این موضوع پژوهشکده فرهنگ و مطالعات اجتماعی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی طی اقدامی سریع اقدام به تحلیل انتقادی سند ۲۰۳۰ در قالب همایشی با حضور صاحبنظران این حوزه به دور از فضای سیاسی در محفلی علمی خواهد نمود.

این همایش علمی توسط پژوهشکده فرهنگ و مطالعات اجتماعی پژوهشگاه فرهنگ و ارشاد اسلامی و با سخنرانی آیت‌الله علیرضا اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور، حجت‌الاسلام سعیدرضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، حجت الاسلام علی ذوعلم معاون سابق وزیر آموزش و پرورش و دبیر علمی همایش، حسین رمضانی رئیس مرکز مطالعات پیشرفت و تمدن و محمود مهام عضو هیأت علمی پژوهشگاه برگزار می‌شود.

 در این همایش از دو کتاب مهم کتاب مداخله در بافت مجتمع‌های زیستی؛ تحلیلی انتقادی بر سند ۲۰۳۰ به قلم محمود مهام مدیر مطالعات انقلاب اسلامی پژوهشگاه و کتاب بررسی سند ۲۰۳۰ توسعه پای‌دار به قلم حسین رمضانی رئیس مرکز مطالعات پیشرفت و تمدن پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی رونمایی می‌شود.

همایش علمی چالش‌های سند ۲۰۳۰ برای ایران و نحوه تحقق تحول بنیادین آموزش و پرورش دوشنبه ۲۴ شهریورماه، از ساعت ۱۰ تا ۱۳ در سالن علامه جعفری (ره) پژوهشگاه دفتر تهران و همچنین به صورت مجازی تحت نرم افزار اینستاگرام و آپارات پخش خواهد شد.

 

https://www.dana.ir/1646470
ارسال نظر
نظرات