شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 07:53 منتشر شده در مورخ: 1399/06/23 شناسه خبر: 1646490
بر اساس کمبودها در ورزش باید عناصر خارجی وارد کنیم؛

هاشمی: تیم پایه هم به من بدهند، مدعی قهرمانی لیگش می‌کنم/ ممنوعیت ورود خارجی‌ها در فوتبال پاک کردن صورت مساله است

هاشمی: تیم پایه هم به من بدهند، مدعی قهرمانی لیگش می‌کنم/ ممنوعیت ورود خارجی‌ها در فوتبال پاک کردن صورت مساله است
سرمربی تیم بسکتبال شیمیدر گفت: روحیه من به گونه‌ایست که با هر تیمی و در هر مسابقه‌ای به دنبال برد و قهرمانی هستم.

مصطفی هاشمی سرمربی جدید تیم شیمیدر در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا اظهار داشت: در صحبتهایی که با مسئولان تیم شیمیدر داشتم، به توافق رسیدیم تا برای فصل جدید لیگ برتر بسکتبال در کنار هم و به دنبال اهداف مشترک باشیم.

هاشمی در مورد این اهداف مشترک گفت: روحیه من به گونه‌ایست که با هر تیمی و در هر مسابقه‌ای به دنبال برد و قهرمانی هستم. حتی اگر به من یک تیم پایه هم بدهند در مسابقات لیگ به دنبال سکوهای بالای جدول هستم. حالا هم که مجموعه شیمیدر پتانسیل خوبی دارد و از همین رو می‌گویم که به دنبال قهرمانی در لیگ برتر هستیم.
 
سرمربی سابق تیم بسکتبال مهرام در مورد پیوستن ارسلان کاظمی به این تیم متذکر شد: ما از جمله تیمهایی بودیم که آخر از همه بازیکن گرفتیم اما در بازار نقل و انتقالات هدفمند بودیم. ارسلان کاظمی هم یکی از بهترین‌های بسکتبال ایران در پست خودش است وقطعا به تیم کمک شایانی خواهد کرد.
 
هاشمی در مورد اضافه کردن یکی دو بازیکن خارجی و بحث این روزهای ورزش کشور در خصوص مربیان و بازیکنان خارجی در فوتبال خاطرنشان کرد: ما برای پوشش نقاط ضعف‌مان در موعد مقتضی لیگ یکی دو بازیکن خارجی به تیم اضافه خواهیم کرد. باید نقاط ضعف در هر رشته ورزشی شناسایی بشود و بر اساس آن نیروی خارجی به کشور آورد. در فوتبال هم همین است و نباید صورت مساله را پاک کرد و آن را به عنوان حل مساله به خورد علاقه‌مندان ورزش داد.
 
هاشمی اضافه کرد:  در قرن بیست و یکم قرار داریم. دنیا برای پیشرفت به سوی شایسته‌سالاری رفته و ما هم نباید از این قافله عقب بمانیم. اگر در جایی کمبود علم داریم باید آن را وارد کنیم. اگر جایی مدرس ورزش لازم داریم و آن نیاز در داخل کشور برطرف نمی‌شود باید مدرس حاذق خارجی بیاوریم. تمام دنیا برای بهتر شدن همین کار را می‌کنند و ترسی از یاد گرفتن ندارند.
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1646490
ارسال نظر
نظرات