شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 11:32 منتشر شده در مورخ: 1399/06/23 شناسه خبر: 1646614

راه اندازی شبکه جدید در بستر تلویزیون اینترنتی

راه اندازی شبکه جدید در بستر تلویزیون اینترنتی
شبکه جدید با محوریت برنامه های هنری و فرهنگی در بستر تلویزیونی اینترنتی با همکاری صداوسیما راه اندازی می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جام جم، علی پاکدامن مدیرعامل و بنیان گذار این شبکه با اعلام این خبر گفت: نظر به نیازهای طیف گسترده مخاطبان محصولات و برنامه های تصویری، هنری و فرهنگی و در پاسخ به مطالبات متنوع اقشار مختلف جامعه و همچنین کمک به ایجاد بازار کار بهتر برای هنرمندان، تصمیم گرفتیم تا تحت عنوان شبکه ای جدید، ظرفیت ها و پتانسیل های مغفول و پنهان مانده در این حوزه را کشف و معرفی کنیم.


وی ادامه داد: برنامه های این شبکه جدید که مجوز فعالیت آن با هماهنگی های اولیه بین آیو و صدا و سیما به زودی صادر و نام آن هم رسانه ای خواهد شد، قرار است از بستر تلویزیون اینترنتی پرمخاطب آیو در معرض تماشای بینندگان قرار گیرد.

او افزود: این شبکه در راستای گام دوم انقلاب و جهش تولید و ایجاد بسترهای مختلف در فضای مجازی و بستر آیو برای جذب جوانان و راه اندازی جریان تربیت جوانان جدید و انقلابی و حمایت از همه جوانان در عرصه های مختلف هنری و تولید آثار متنوع و فاخر ایرانی اسلامی و حمایت از پیشکسوتان راه‌اندازی می‌شود. با پیشرفت امور برنامه‌ریزی شده، نحوه همکاری با این شبکه در زمینه های مختلف برای برنامه سازان، هنرمندان و علاقه مندان اعلام خواهد شد. مسؤولان و دست اندرکاران این شبکه نیز پس از انتخاب مدیر شبکه معرفی خواهند شد.


پاکدامن همچنین اظهار امیدواری کرد تولیدات این شبکه با همکاری هنرمندان محبوب و شناخته شده، در آینده نزدیک در سبد فرهنگی خانواده های ایرانی جای مناسبی به خود اختصاص دهد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1646614
ارسال نظر
نظرات