شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 12:12 منتشر شده در مورخ: 1399/06/23 شناسه خبر: 1646644
لیگ فقط در تهران برگزار می‌شود؛

امامی: سالن برگزاری لیگ برتر کشتی هنوز مشخص نشده‌است/ شرایط سختی برای حضور خارجی‌ها در لیگ داریم

امامی: سالن برگزاری لیگ برتر کشتی هنوز مشخص نشده‌است/ شرایط سختی برای حضور خارجی‌ها در لیگ داریم
سخنگوی سازمان لیگ کشتی گفت: فعلاً مشخص نیست که لیگ برتر کشتی در کدام سالن تهران برگزار شود و انتخاب محل برگزاری مسابقات منوط به بررسی بیشتر شده است.

محمدابراهیم امامی، سخنگوی سازمان لیگ کشتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی شبکه اطلاع رسانی راه دانا درباره نحوه برگزاری لیگ برتر کشتی آزاد اظهار داشت: تا این لحظه و با تصمیمات اتخاذ شده قرار بر این است که مسابقات از نهم (وزن‌کشی) و دهم (برگزاری رقابت‌ها) مهرماه به‌صورت متمرکز و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی خاص آغاز شود. پیشنهاداتی هم بود که مسابقات کشتی در شهرستان‌ها برگزار شود اما وزارت بهداشت مجوز برگزاری مسابقات متمرکز در تهران را به فدراسیون کشتی ابلاغ کرده است. فعلاً مشخص نیست که لیگ برتر کشتی در کدام سالن تهران برگزار شود و انتخاب محل برگزاری مسابقات منوط به بررسی بیشتر شده است.

امامی همچنین درخصوص شایعاتی مبنی بر برگزاری لیگ در سالن کشتی ایران‌مال و مشکلات ابزاری برای محل برگزاری لیگ بیان کرد: با توجه به این‌که تاریخ برگزاری مسابقات مشخص شده و محل آن هم قطعاً در شهر تهران خواهد بود، ما بایستی تمام امکانات را برای انتخاب محل مناسب برای برگزاری لیگ به شکل قرنطینه بررسی و نهایتاً انتخاب کنیم. مهم این بود که تیم‌های حاضر در لیگ بدانند محل برگزاری لیگ در استان تهران خواهد بود تا تمهیدات آمادگی و بهداشتی خود برای حضور در تهران را لحاظ کنند.

سخنگوی سازمان لیگ کشتی نهایتاً درمورد احتمال حضور خارجی‌ها در لیگ برتر کشتی آزاد گفت: ما در قوانین داریم که تیم‌ها طبق شرایطی خاص می‌توانند با هماهنگی‌ با سازمان لیگ می‌توانند از کشتی‌گیران خارجی در لیگ برتر استفاده کنند که در سال‌های قبلی هم با حضور قهرمانان جهان و المپیک این مهم محقق شد. امسال البته شرایط سخت است اما منع قانونی برای حضور خارجی‌ها در لیگ برتر وجود ندارد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1646644
ارسال نظر
نظرات