شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 14:38 منتشر شده در مورخ: 1399/06/23 شناسه خبر: 1646709

مسابقات ورزشی هفته دفاع مقدس سپاه قدس گیلان آغاز شد+ عکس

مسابقات ورزشی هفته دفاع مقدس سپاه قدس گیلان آغاز شد+ عکس
رقابت های ورزشی گرامیداشت هفته دفاع مقدس سپاه قدس گیلان با شروع بازی های والیبال امروز کلید خورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از 8دی، مسئول تربیت بدنی سپاه قدس گیلان اظهار کرد: این رقابت ها در رشته های مختلف ورزشی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در دو بخش بانوان و مردان در ایام هفته دفاع مقدس برگزار می شود.

زاداکبری افزود: البته به دلیل استقبال زیاد از رقابت های والیبال این مسابقات زودتر آغاز شد و تا پایان هفته گرامیداشت دفاع مقدس ادامه خواهد یافت که در این دوره از رقابت ها ۲۰ تیم والیبال از شهرهای مختلف گیلان حضور دارند.

وی ادامه داد: مسابقات دو و میدانی، همایش هنرهای رزمی، رقابت های هشتگانه، دوچرخه سواری، تیراندازی، دارت، ورزش های زورخانه ای و پهلوانی، فوتبال دستی، تنیس روی میز، آمادگی جسمانی، کوهنوردی و کاتای کاراته دیگر رشته هایی است که در هفته دفاع مقدس و توسط سپاه قدس گیلان در بخش مردان برگزار می شود.

وی بیان کرد: همچنین رشته های ورزشی دو و میدانی، تیراندازی، دارت، فوتبال دستی، تنیس روی میز و آمادگی جسمانی توسط سپاه قدس گیلان به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در بخش بانوان برگزار می شود.

مسئول تربیت بدنی سپاه قدس گیلان خاطرنشان کرد: این رقابت های ورزشی با حضور بسیجیان، پایوران و سربازان برگزار خواهد شد که در پایان نیز تیمها و نفرات برتر هر رشته ورزشی مشخص و به رسم یادبود جوایزی به آنها اهداء می شود.

انتهای پیام/

 
https://www.dana.ir/1646709
ارسال نظر
نظرات