شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 16:03 منتشر شده در مورخ: 1399/06/23 شناسه خبر: 1646751
در بازدید استاندار از مدارس سطح شهر همدان مطرح شد؛

مردم و مسئولان قدردان فداکاری‌های معلمان در شرایط شیوع کرونا خواهند بود

مردم و مسئولان قدردان فداکاری‌های معلمان در شرایط شیوع کرونا خواهند بود
سعید شاهرخی از مدارس سطح شهر همدان بازدید و با دانش‌آموزان، مدیران و معلمان این مدارس که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری فیزیکی در حال برگزاری کلاس‌های درسشان هستند، دیدار و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات پیشرو قرار گرفت. .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر همدان؛ سعید شاهرخی، استاندار همدان در بازدید‌های خود از مدارس سطح شهر، با حضور در جمع معلمان و مدیران آموزشی، گفت: حفظ سلامت دانش‌آموزان و معلمان با رعایت اصول بهداشتی در مراکز آموزشی ضروری است.

وی تاکید کرد: هدف و سیاست دولت و همچنین ستاد استانی مقابله با کرونا،حفظ سلامت مردم در کنار انجام فعالیت‌های اقتصادی و آموزشی است.

استاندار همدان ادامه داد: از اهداف اصلی مسئولان، حفظ سلامت دانش آموزان، معلمان و مدیران آموزشی است. تاکید می‌شود مدیران و معلمان، جهت رعایت اصول بهداشتی در مراکز آموزشی، نظارت بیشتری داشته باشند. بدون شک اجرای دقیق و مسئولانه پروتکل‌های بهداشتی توسط معلمان و دانش آموزان عزیز، کمک بزرگی به کادر بهداشتی و درمانی استان خواهد کرد.

شاهرخی تاکید کرد: دولت و همچنین مجموعه نظام جمهوری اسلامی در شرایط سخت تحریمی و گسترش کرونا، تلاش مضاعف و قابل تقدیری در راستای مقابله با ویروس کرونا و بازگشایی مدارس انجام داده‌اند.

استاندار همدان در پایان افزود: از کلیه ظرفیت‌ها و امکانات استان برای فراهم سازی شرایط مناسب برای حضور دانش آموزان در مدارس استفاده خواهیم کرد.

شاهرخی در بازدید‌ خود از مدارس سطح شهر همدان و بررسی روند رعایت نکات بهداشتی و پروتکل‌های ستاد استانی، هدایایی به خاطر فداکاری‌های معلمان و مدیران آموزشی مدارس بازدید شده، به رسم یادبود اهدا کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1646751
ارسال نظر
نظرات