شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 16:02 منتشر شده در مورخ: 1399/06/23 شناسه خبر: 1646780
به همت بسیج دانشجویی استان قزوین انجام شد؛

اهدا ۱۰۰۰ بسته لوازم التحریر به دانش‌آموزان نیازمند قزوینی

اهدا ۱۰۰۰ بسته لوازم التحریر به دانش‌آموزان نیازمند قزوینی
سومین مرحله از رزمایش کمک مومنانه بسیج دانشجویی استان قزوین با اهداء یک هزار بسته لوازم التحریر به دانش‌آموزان نیازمند برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فاطمه میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاه صبح قزوین؛ در خصوص اقدامات بسیج دانشجویی استان قزوین و گروه‌های جهادی در ایام محرم و شروع سال تحصیلی، اظهار کرد: با توجه به شروع سال تحصیلی و احساس نیازی که در بین برخی از دانش‌آموزان و خانواده‌های آسیب دیده از کرونا مشاهده می‌شد یکی از موضوعاتی که در رزمایش کمک مومنانه در دستور کار قرار گرفت تهیه و توزیع لوازم التحریر میان دانش‌آموزان بود.

وی افزود: این اقدام با هدف کمک به تحصیل دانش‌آموزان در سطح استان هدف گذاری شد که در چندین مرحله در دستور کار قرار گرفت که در کلیه مناطق استان قزوین با توجه به نیازمندی‌ها انجام می‌شود.

مسئول مدیریت خواهران بسیج دانشجویی استان قزوین تصریح کرد: در این مرحله از رزمایش کمک مومنانه به تعداد یک هزار بسته لوازم التحریر و نوشت افزار در بین دانش‌آموزان نیازمند استان توزیع خواهد شد که این اقدام خداپسندانه به همت عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان و مدیریت خواهران بسیج دانشجویی و با کمک خیرین انجام شده است و مستمر و ادامه دار خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه دانشجویان خواهر بسیجی در قالب گروه‌های تخصصی جهادی در استان قزوین فعالیت دارند، گفت: جهادگران بسیجی دانشجو در این گروه‌ها سازماندهی شدند که در بخش‌های مختلف فرهنگی، آموزشی، بهداشتی، پزشکی، اجتماعی، خدماتی، خدمت رسانی می‌کنند.

وی در پایان بیان کرد: از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا دانشجویان بسیجی به طور جدی برای رفع مشکلات کمبود ماسک در استان وارد شدند و با ایجاد کارگاه تخصصی در حوزه تولید ماسک و گان و بسته بندی مواد ضدعفونی کننده به فعالیت پرداختند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1646780
ارسال نظر
نظرات