شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 13:30 منتشر شده در مورخ: 1399/06/24 شناسه خبر: 1646920
عنابستانی در گفت‌وگو با دانا:

امروز جلسه استیضاح‌کنندگان با زنگنه برگزار می‌شود/ از استیضاح وزیر نفت عقب نشینی نمی‌کنیم

امروز جلسه استیضاح‌کنندگان با زنگنه برگزار می‌شود/ از استیضاح وزیر نفت عقب نشینی نمی‌کنیم
نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: استیضاح کنندگان وزیر نفت امروز آقای زنگنه را به مجلس فراخواندند تا برای اصلاح مسیر حرکت وزارت نفت مذاکره کنند.

علی اصغر عنابستانی، نماینده مردم سیزوار در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ درباره آخرین وضعیت استیضاح بیژن زنگنه گفت: مذاکراتی در مجلس با وزیر نفت در جریان است و امروز بعد از ظهر نیز نمایندگان استیضاح کننده با آقای زنگنه جلسه خواهند داشت.

وی با بیان اینکه استیضاح کنندگان آقای زنگنه را به مجلس فراخوانند تا درباره سوالاتشان از وی پاسخ بخواهند ادامه داد: این استیضاح منتظر اعلام وصول از سوی هیئت رئیسه مجلس است.

نماینده سیزوار در مجلس با بیان اینکه تعداد استیضاح ها در مجلس افرایش پیدا کرده است و نمایندگان خواستار استیضاح برخی دیگر از وزار هستند عنوان کرد: هیئت رئیسه تلاش می کند استیضاح ها براساس نوبت و اولویت اعلام وصول شود.

عنابستانی با اشاره به اینکه قانون در جایی مشخص نکرده که افزایش تعداد استیضاح ها در اعلام وصول آن ها تاثیرگذار باشد گفت: به هر صورت هیئت رئیسه در حال بررسی است تا با در نظر گرفتن اولویت این درخواست ها آن را اعلام وصول کند.

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه به نظر می رسد استیضاح آقای زنگنه از همه استیضاح ها مهمتر باشد عنوان کرد: این استیضاح بسیار جدی است و استیضاح کنندگان بنا ندارند از تصمیم خود عقب نشینی کنند.

عنابستانی با اشاره به اینکه هیئت رئیسه مجلس نظرش براین است که استیضاح کنندگان با وزیر نفت جلسه برگزار کرده و مذاکره داشته باشند تصریح کرد: شفاف می گوییم که در حال مذاکره با وزیر نفت هستیم تا مسائل روشن شود، ما به دنبال آن نیستیم که کشور به هم بریزد بلکه در پی آن هستیم که مشکلات برطرف شود.

نماینده مردم سبزوار در مجلس گفت: چنانچه آقای زنگنه در ساختار حرکتی وزارت نفت تغییر ایجاد کند و مسیر حرکت وزارت نفت به مسیر صحیح برگردد اصراری به برکناری نداریم.ضمن اینکه ما معتقدیم آقای زنگنه به طور مستقیم و یا با ترک فعل خسارت های فراوانی به کشور وارد کرده که باید نظام آن را پیگیری کرده و زنگنه را محاکمه کند.

 

انتهای پیام/ک

https://www.dana.ir/1646920
ارسال نظر
نظرات