شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 11:17 منتشر شده در مورخ: 1399/06/24 شناسه خبر: 1646945
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل:

تشویق دانش آموزان برای حضور در مدارس/ مراکز آموزشی تعطیل نمی شود

تشویق دانش آموزان برای حضور در مدارس/ مراکز آموزشی تعطیل نمی شود
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل ضمن تکذیب خبر تعطیلی مراکز آموزشی از اول مهر ماه، گفت: روند کنونی فعالیت های آموزشی و تربیتی در مدارس تداوم خواهد داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احمد ناصری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، در خصوص نحوه فعالیت مدارس در روزهای کرونایی، اظهار داشت:  دانش آموزان و خانواده ها از بازگشایی مدارس استقبال خوبی داشتند و حضور دانش آموزان استان در کلاس های درس بصورت قابل توجهی چشمگیر بوده است.

وی با اشاره به سپری شدن هفته اول سال تحصیلی جدید با حضور حداکثری دانش آموزان، افزود: با تلاش برای حل نارسایی های موجود، روند کنونی حضور فیزیکی دانش آموزان در مراکز آموزشی با رعایت پروتکل های بهداشتی ادامه خواهد داشت.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل، گفت:  دانش آموزانی که طی این مدت در کلاس ها حضور نداشته اند، توسط مدیران مدارس شناسایی شده و برای بهرمندی آنها از خدمات آموزشی در قالب شبکه شاد برنامه ریزی می شود؛ برنامه های آموزشی درسی بصورت روزانه توسط شبکه های تلوزیونی هم پخش می شود.

ناصری ابراز داشت: با توجه به اینکه ساعات حضور دانش آموزان در محل هاص تحصیل کاهش یافته است، از خانواده ها درخواست داریم که فرزندان خود را برای حضور در مدارس و کلاس های درس تشویق کنند.

وی ضمن تکذیب خبر تعطیلی مدارس از اول مهر ماه، تصریح کرد: روند کنونی فعالیت های آموزشی و تربیتی تداوم خواهد داشت و برای جبران عقب ماندگی دانش آموزان غائب و دروسی که به دلیل کاهش زمان حضور دانش آموزان در مدارس عقب افتاده است، در قابل شبکه شاد توسط معلمین ارائه خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل در پاسخ به سوالی که آیا تغییر وضعیت های کرونایی تاثیری در نحوه آموزش دانش آموزان خواهد داشت؟ گفت: پروتکل ارائه شده توسط وزارت بهداشت برای مدارس، تمام وضعیت ها را پوشش می دهد و اگر  این دستورالعمل ها را رعایت شود در هر شرایطی می توان فعالیت آموزشی را انجام داد.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1646945
ارسال نظر
نظرات