شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 12:08 منتشر شده در مورخ: 1399/06/24 شناسه خبر: 1646985
مسئول بسیج جامعه زنان لرستان:

۲۵۰ بسته لوازم التحریر در بین دانش‌آموزان نیازمند لرستان توزیع شد

۲۵۰ بسته لوازم التحریر در بین دانش‌آموزان نیازمند لرستان توزیع شد
سپهوند، مسئول بسیج جامعه زنان لرستان با اشاره به بازگشایی مدارس گفت: 250 بسته لوازم التحریر در بین دانش آموزان نیازمند لرستان توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مریم سپهوند در گفت و گو با خبرنگار سفیر افلاک اظهار داشت: از ابتدای شیوع کرونا رزمایش کمک مومنانه در چند بخش انجام شده و بسته های معیشتی در بین خانوارهای آسیب دیده از کرونا در استان توزیع شده است.

وی افزود: با توجه به فصل بازگشایی مدارس، اقداماتی برای بسته های نوشت افزار دانش آموزان انجام شد و با همت خیرین تاکنون ۲۵۰ بسته لوازم التحریر در نواحی استان تهیه و در بین دانش آموزان نیازمند توزیع شده است.

مسئول بسیج جامعه زنان لرستان با اشاره به هفته دفاع مقدس عنوان کرد: به مناسبت هفته دفاع مقدس نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس در لرستان برپا می شود که این نمایشگاه شامل ۱۰ غرفه بوده و یک غرفه از این نمایشگاه به نقش زنان در دفاع مقدس اختصاص داده شده است.

وی تصریح کرد: بسیای از بانوان در دوران دفاع مقدس در پشت جبهه ها اقداماتی مانند بسته بندی مواد غذایی و سایر اقلام را انجام می دادند و امروز با شیوع کرونا در صحنه حاضر شده و اقدام به تهیه ماسک و سایر اقلام مورد نیاز کردند.

سپهوند بیان کرد: برنامه های هفته دفاع مقدس در فضای مجازی نیز منعکس می شود چرا که به دلیل شیوع کرونا بسیاری از برنامه ها به صورت حضوری برگزار نمی شود.

مسئول بسیج جامعه زنان لرستان خاطر نشان کرد: تبیین نقش زنان در بحرانها، تحکیم بنیان خانواده و سبک زندگی اسلامی از محورهای اصلی این غرفه از نمایشگاه است البته به جز برنامه های نمایشگاه، تجلیل از بانوان برتر و نخبه، دیدار با خانواده های شهدا همزمان با هفته دفاع مقدس در استان برگزار می شود.

 انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1646985
ارسال نظر
نظرات