شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 13:38 منتشر شده در مورخ: 1399/06/24 شناسه خبر: 1647039
رئیس فرهنگ و ارشاد کوهدشت:

کوهدشت میزبان جشنواره ملی «آرمان برتر» می‌شود/رونمایی از قطورترین کتاب جهان

کوهدشت میزبان جشنواره ملی «آرمان برتر» می‌شود/رونمایی از قطورترین کتاب جهان
نورمحمدی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کوهدشت از برگزاری چهارمین جشنواره ملی آرمان برتر و رونمایی فصل مربوط به فرهنگ، ادب و هنر لرستان و کوهدشت از قطورترین کتاب جهان، در کوهدشت خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ پرویز نورمحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: کوهدشت دارای ظرفیت‌های هنری و ادبی زیادی است که در عرصه‌های ملی و بین‌المللی حائز موفقیت‌های چشمگیری شده که این نشان از فرهنگ بالای این دیار است.

وی افزود: جامعه به نشاط فرهنگی نیاز دارد، بایستی به ظرفیت‌های اصیل ملی و دینی توجه اساسی شود زیرا جامعه تهی از ارزش‌ها بستر مناسبی برای تهاجم و شبیخون فرهنگی دشمن خواهد بود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کوهدشت با اشاره به اهمیت نقش هنر در زندگی انسان، عنوان کرد: خلقت و آفرینش همه هنر خداوند است چراکه خداوند جمیل است و جز جمال، خلق نمی‌کند، بایستی با پتانسیل هنر ظرفیت‌های یک جامعه را برای پویایی هرچه بیشتر آن ارائه داد.

وی تصریح کرد: با حضور فرهیختگان کشوری و استانی، کوهدشت فردا ساعت ۱۷ عصر در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان، میزبان چهارمین دوره جشنواره ملی آرمان برتر خواهد بود.

نورمحمدی اظهار داشت: تجلیل و اهداء لوح تندیس به برگزیدگان جشنواره و هنرمندان، رونمایی فصل دانش‌نامه فرهنگ، ادب و هنر لرستان و کوهدشت از دانشنامه «سِیلک» که به‌عنوان قطورترین کتاب جهان شناخته می‌شود، ازجمله برنامه‌های جانبی این مراسم به شمار می‌رود.

 انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1647039
ارسال نظر
نظرات