شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 19:15 منتشر شده در مورخ: 1399/06/24 شناسه خبر: 1647174
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری؛

رزمایش مومنانه یک جهاد است/ باید در مسیر دقیق و حساب شده قدم برداریم

رزمایش مومنانه یک جهاد است/ باید در مسیر دقیق و حساب شده قدم برداریم
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: کمک مومنانه یک جهاد است و ضرورت امروز جامعه ما این است که تمام انقلابیون در کنار هم قرار گیرند تا بتوان در مسیر دقیق و حساب شده قدم برداشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  جهانبین نیوز ؛ حجت الاسلام والمسلمین محمد علی نکونام نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری امروز در ششمین جلسه قرارگاه استانی رزمایش مواسات و کمک مومنانه اظهار کرد:  کمک های زیادی در راستای کمک مومنانه انجام شده که جای تقدیر و تشکر دارد .

وی با اشاره به اینکه نباید به هیچ وجه جدا از همدیگر وظایفمان را انجام دهیم تصریح کرد: ما باید در یک مسیر دقیق و حساب شده قدم برداریم.

نکونام با بیان اینکه رزمایش کمک مومنانه ضرورت امروز جامعه ماست گفت: انقلابیون در کنار هم قرار گیرند تا کمک های بیشتری را به آسیب دیدگان از کرونا و افراد ضعیف جامعه بدهند.

وی با تاکید بر اینکه فکرهای خود را روی هم بریزید و در یک مسیر حرکت کنید اظهار کرد:  کمک به نیازمندان و  فقرا ، نتیجه ان وحدت و انسجام است.

نکونام با بیان اینکه دشمن نمی خواهد وحدت و یک پارچگی بین مردم ما باشد عنوان کرد: اجازه ندهید دشمن اهداف شیطانی خود را دنبال کند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در مرحله اول کمک های مومنانه ، کمک های زیادی از مردم جمع آوری شد بکوشید و مطالبه و درخواست کنید که بازهم کمک های بیشتری جمع آوری و بین مردم آسیب دیده پخش کنید و سعی کنید آن را گسترش دهید.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1647174
ارسال نظر
نظرات