شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 20:38 منتشر شده در مورخ: 1399/06/24 شناسه خبر: 1647176
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان بروجن:

دومین مدافع سلامت شهرستان بروجن بر اثر ابتلا به ویروس کرونا به شهادت رسید

دومین مدافع سلامت شهرستان بروجن بر اثر ابتلا به ویروس کرونا به شهادت رسید
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان بروجن گفت: پریسا رفیعی کارشناس مامایی و مدافع سلامت مرکز خدمات جامع سلامت شهری سفیددشت پس از چند روز مبارزه با کرونا به دیدار حق شتافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدحسن کرمی در گفت و گو با خبرنگار جهانبین نیوز؛ با تبریک و تسلیت شهادت دومین مدافع سلامت شهرستان بروجن گفت: زنده‌یاد پریسا رفیعی 27 ساله کارشناس مامایی در مرکز خدمات جامع سلامت شهری سفیددشت بود که شب گذشته بر اثر ابتلا به کرونا آسمانی شد.
 
وی با بیان اینکه نوزاد 7 ماهه این مادر باردار نیز در این اتفاق تأسف‌بار فوت نموده است، ادامه داد: این مدافع سلامت در طول مدت شیوع کرونا در شهرستان بروجن، در مرکز سفیددشت مشغول به خدمت به بیماران بود که متاسفانه خود نیز به این بیماری مبتلا شد.
 
سرپرست شبکه بهداشت و درمان بروجن همچنین از ابتلا 7 پرستار و 2 پزشک به ویروس کرونا طی روزهای اخیر خبر داد و افزود: با وجود مراقبت‌های زیادی که در حوزه سلامت برای جلوگیری از شیوع بیماری کوویدـ19 شده اما بواسطه تماس مستقیم کادر درمان با بیماران، این بیماری همچنان از این قشر زحمتکش قربانی می‌گیرد.
 
وی گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در چهارمحال و بختیاری تاکنون 1071 نفر مبتلا و 42 نفر نیز جان خود را بر اثر ابتلا به این بیماری ویروسی از دست داده‌اند.
 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1647176
ارسال نظر
نظرات