شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 09:41 منتشر شده در مورخ: 1399/06/25 شناسه خبر: 1647285
سرهنگ شیخ نژاد خبر داد؛

کشف ۷۲۶ حلقه لاستیک خارجی قاچاق در میاندوآب

کشف ۷۲۶ حلقه لاستیک خارجی قاچاق در میاندوآب
فرمانده انتظامی میاندوآب از کشف انبار دپوی لاستیک خودرو در این شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ حسن شیخ نژاد در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر، با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر دپو لاستیک در میاندوآب، رسیدگی به موضوع در دستور کار مامورین انتظامی شهرستان میاندوآب قرار گرفت.

وی افزود: در این زمینه ماموران انتظامی شهرستان میاندوآب با انجام اقدامات پلیسی محل مورد نظر را شناسایی و پس از هماهنگی قضایی به محل موردنظر اعزام و با رعایت موازین شرعی و قانونی از انبار مذکور بازرسی کردند.

فرمانده انتظامی میاندوآب،با بیان اینکه در بازرسی از این محل تعداد ۱۷۸ حلقه انواع لاستیک قاچاق به ارزش ریالی پنج میلیارد ریال کشف شد، اظهار کرد: در این زمینه نیز یک نفر دستگیر و تحویل مقامات قضایی شد.

شیخ نژاد هم چنین از کشف محموله قاچاق لاستیک خودرو در یک عملیات دیگر نیز خبر دادد و افزود: ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز انتظامی این شهرستان موفق شدند یک دستگاه خودرو سنگین ۱۸ چرخ را در محور ارومیه- میاندوآب‌ توقیف کنند.

فرمانده انتظامی میاندوآب با بیان اینکه در بازرسی از این خودرو، ۵۴۸ حلقه لاستیک خارجی به ارزش ۱۶ میلیارد ریال کشف شد، تصریح کرد: در این راستا نیز یک دستگاه خودرو سنگین توقیف و همچنین یک نفر متهم دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1647285
ارسال نظر
نظرات