شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 11:45 منتشر شده در مورخ: 1399/06/25 شناسه خبر: 1647367
فرماندار همدان خواستار شد؛

تسریع در پرداخت تسهیلات اشتغال زایی به متقاضیان جامعه هدف

تسریع در پرداخت تسهیلات اشتغال زایی به متقاضیان جامعه هدف
حسین افشاری با اشاره به ابلاغ دیر هنگام منابع اعتباری تسهیلات اشتغال زایی به برخی از دستگاه های اجرایی گفت: با عنایت به شناور بودن این اعتبارات باید طرح ها و تسهیلات متقاضیان با جدیت و فوریت بیشتر مورد پیگیری قرار گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر همدان؛ در کارگروه امور اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان به ریاست فرماندار همدان و با حضور تعدادی از دستگاه های اجرایی و بانک های عامل، وضعیت تعهد اشتغال شهرستان در سال جاری مورد ارزیابی قرار گرفت.

حسین افشاری با بیان اینکه تا کنون ۶۲ درصد از تعهد اشتغال سالجاری دستگاه های اجرایی در شهرستان همدان محقق شده است افزود: در این راستا ۳ هزار و ۸۹۷ مورد اشتغال ثبت شده در سامانه داریم که منجر به بیمه اجباری برای ۲ هزارو ۲۷۶ نفر شده است.

فرماندار شهرستان همدان با اشاره به ابلاغ دیر هنگام منابع اعتباری تسهیلات اشتغالزایی به برخی از دستگاه های اجرایی گفت: با عنایت به شناور بودن این اعتبارات باید طرحها و تسهیلات متقاضیان با جدیت و فوریت بیشتر مورد پیگیری قرار گیرد و حداکثر تلاش برای جذب بیشتر اعتبارات انجام شود.

وی از معرفی ۱۷ طرح با اعتبار ۲۹۷ میلیارد تومان جهت اخذ تسهیلات اشتغال روستایی به بانکهای عامل خبر داد و یادآور شد: طرحهای اشتغال روستایی با سرمایه گذاری های خرد و متوسط علاوه بر ریسک کمتر برای سرمایه گذاران کمک خوبی به اشتغال و توسعه در سطح روستاها می کند.

افشاری با اشاره به شرایط جوی در نیمه دوم سال خواستار تسریع در پیشرفت فیزیکی پروژه های عمرانی شد و افزود: در پرداخت تسهیلات اشتغال به متقاضیان از سوی بانکها شاهد اشراف کافی و همکاری مطلوبی هستیم که جای قدر دانی دارد.

فرماندار همدان با اشاره به اجرای چند طرح سرمایه گذاری بزرگ با همکاری شورای اسلامی شهر، شهرداری و سرمایه گذاری بخش خصوصی تصریح کرد: در دستگاه های اجرایی خدمات رسان این آمادگی وجود دارد تا حسب نیاز سرمایه گذاران و متقاضیان نسبت به طراحی و ارایه خدمات به طرحها اقدام نمایند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1647367
ارسال نظر
نظرات