شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 12:02 منتشر شده در مورخ: 1399/06/25 شناسه خبر: 1647378
برای شبکه نمایش خانگی؛

پیش‌تولید «هیاهو» آذرماه آغاز می‌شود/ شروع تصویربرداری از ترکیه

پیش‌تولید «هیاهو» آذرماه آغاز می‌شود/ شروع تصویربرداری از ترکیه
عباس رافعی از پیش تولید مجدد سریال شبکه نمایش خانگی خود با نام «هیاهو» و آخرین وضعیت آن سخن گفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عباس رافعی تهیه‌کننده، فیلمنامه‌نویس و کارگردان سینما درباره آخرین وضعیت سریال شبکه نمایش خانگی خود با نام «هیاهو» که قرار بود در تابستان آن را کلید بزند، عنوان کرد: باوجود آنکه ما از اسفند سال ۹۸ تا اردیبهشت سال ۹۹ پیش تولید کار را پیش بردیم و با برخی از بازیگران قرارداد بستیم ولی پروزه متوقف شد.

وی درباره علت توقف پروژه اظهار کرد: متاسفانه به سرمایه‌گذاران بی‌نام و نشان جدیدی اعتماد کردیم که به سینما می‌آیند و فضای سینما را از فضای شایسته سالاری، ساختن کار خلاق هنری دور می‌کنند و تنها به پول می‌اندیشند.

این کارگردان سینما افزود: زمانی که متوجه شدم هدف سرمایه‌گذار پرداختن به حاشیه‌های این حرفه است خود به شخصه ساخت این سریال را متوقف کردم.

رافعی با اشاره به اینکه قرار است پیش تولید این مجموعه بار دیگر در آذرماه با سرمایه‌گذار دیگری آغاز شود، بیان کرد: بازیگرانی که با آن‌ها قرارداد داده‌ایم از آذرماه به بعد امکان حضور در این پروژه را دارند. همچنین به ما گفته‌اند آذرماه مرزها باز می‌شوند و امکان رفت و آمد وجود دارد.

به گفته وی، «هیاهو» قرار است در یک فصل ۲۶ قسمتی برای شبکه نمایش خانگی تولید شود.

این فیلمنامه نویس با اشاره به اینکه «هیاهو» را همراه با سمیه تاجیک نوشته است، درباره داستان این سریال مطرح کرد: «هیاهو» یک سریال جنایی و مافیایی است که با نگاهی به سریال اسپانیایی «خانه کاغذی» نوشته شده است.

رافعی افزود: از آنجاکه داستان از سرقت یک بانک بزرگ در ترکیه آغاز می‌شود، ۱۰ قسمت اول این مجموعه را در ترکیه با حضور بازیگران ایرانی و ترکیه‌ای جلوی دوربین می‌بریم.

وی در پایان به نام برخی از بازیگران اشاره و خاطرنشان کرد: لیلا زارع، هادی حجازی‌فر، مهرداد صدیقیان، شقایق فراهانی، علی اوجی بازیگرانی هستند که با ما قرارداد دارند و قرار است در ادامه راه بازیگران دیگری نیز به این پروژه اضافه شوند.

انتهای خبر/

منبع:صبا

https://www.dana.ir/1647378
ارسال نظر
نظرات