شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 13:55 منتشر شده در مورخ: 1399/06/25 شناسه خبر: 1647394
آخرین خبرها از انتخابات میاندوره ای مجلس شورای اسلامی بهار و کبودراهنگ؛

علی محبی وارد گود انتخابات میان دوره مجلس خواهد شد/کنار کشیدن طلایی نیک

علی محبی وارد گود انتخابات میان دوره مجلس خواهد شد/کنار کشیدن طلایی نیک
خبرها حکایت از استعفای علی محبی مشاور وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری در امور ایثارگران دارد که این مسئله گمانه زنی ها در خصوص حضور وی در انتخابات میان دوره مجلس را به دنبال داشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر همدان؛ علی محبی مشاور وزیر علوم تحقیقات و فناوری در امور ایثار گران، از سمت خود استعفا داد.

چندی پیش خبری مبنی بر دیدار تعدادی از فعالین اجتماعی شهر بهار با وی و دعوت او برای شرکت در انتخابات مجلس منتشر شد که نشان دهنده اقبال برخی افراد برای حضور وی در این عرصه است.

با این توصیفات به نظر می رسد که محبی به منظور شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال ۱۴۰۰ استعفا داده است.

گفتنی است که محبی یکی از گزینه های مطرح شهر بهار برای حضور در انتخابات بوده و پیش از این ریاست دانشگاه آزاد بهار را بر عهده داشت و در این سمت خدمات شایانی به شهر بهار کرد و همه بهاری ها هنوز هم وی را با این سمت یاد می کنند.

با کنار کشیدن رضا طلایی نیک از عرصه انتخابات شاهد حضور افراد جدیدی در این عرصه خواهیم بود که علی محبی یکی از گزینه های مطرح شهرستان بهار در این باره است.

لازم به ذکر است که مطابق قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی معاونین و مشاورین وزراء باید شش ماه قبل از ثبت نام، استعفای خود را تقدیم نمایند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1647394
ارسال نظر
نظرات