شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 15:59 منتشر شده در مورخ: 1399/06/25 شناسه خبر: 1647474

فیلمی که خیرخواهی مردم ملایر را نمایان تر کرد

فیلمی که خیرخواهی مردم ملایر را نمایان تر کرد
فیلم کمک مردم به یک کامیون واژگون شده در ملایر بار دیگر خیرخواهی مردم این شهر را نمایان کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر همدان؛ روز گذشته فیلمی از کمک مردم به یک کامیون و بازگشایی محور مواصلاتی در جاده آورزمان(ملایر) به نهاوند در فضای مجازی منتشر شد.

این فیلم که نشان از مهربانی مردم دارد بازخوردهای مثبت فراوانی در شبکه های مختلف اجتماعی همراه شد و یکی از خصلت های بارز مردم ملایر را نشان داد.

برای پیگیری جزئیات این تصادف خبرنگار ما جریان را از بخشدار سامن پیگیری کرد.

مصطفی عبدالملکی بخشدار سامن در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: روز گذشته کامیون حامل بار سیب زمینی در محور ملایر به نهاوند دچار حادثه و واژگون می شود.

وی با اشاره به روی دادن این حادثه در گردنه آبدر افزود: بر اثر این واژگونی بار خودرو در محدوده محور مواصلاتی ریخته و باعث مسدودی جاده و ایجاد ترافیک می شود.

عبدالملکی بیان کرد: به همت مردم خیراندیش ملایر برای جلوگیری از آسیب دیدن بار کامیون و بازگشایی محور گونی ای سیب زمینی به کنار جاده منتقل می شود.

به گزارش عصر همدان؛ مردم ملایر به خیراندیشی و رافت و مهربانی معروف هستند و این اقدام اهالی منطقه سندی دیگر از این ویژگی ملایری ها دارد.

جدا از اقدام خیرخواهانه مردم ملایر البته بیان این نکته نیز ضروری است که محور آورزمان به نهاوند به جاده مرگ معروف است و در طی سال اتفاقات ناگواری در آن رخ می دهد هر سال تعداد زیادی از هموطنان دچار آسیب می شوند.

بروز اینگونه تصادف ها نیاز توجه هر چه بیشتر به این محور را نمایان می کند.

انتهای پیام/

کمک مردم ملایر
https://www.dana.ir/1647474
ارسال نظر
نظرات